Shko poshtë
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

646 urime Ramazani i bekuar

prej Sat 28 Jun 2014 - 17:10
te gjith besimtarve musliman ju uroj Ramazanin e bekuar dhe ju deshiroj agjerim te letKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Sun 29 Jun 2014 - 0:24
Message reputation : 0% (1 vote)
ku jeni ju shiptar si po thoni jemi vellezer me besimtart musliman nuk  keni  rrespekt as pak per vellezrit tuja as ti ju uroni  Ramazanin MerziturAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Sun 29 Jun 2014 - 11:35
Muaj te mbare e zoti jua befte mbare!  Very Happy 

Kushtrim,a kshu po te thon aaa!!!  :sad26:  kyyyy urime Ramazani i bekuar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Sun 29 Jun 2014 - 11:40
Message reputation : 0% (1 vote)
ti nuk din as me uru muslimanve Ramazanin e bekuarAnonymous
Vizitor
Vizitor

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Sun 29 Jun 2014 - 12:24
Gezuar muajin e bekuar te Ramazanit gjithe besimtareve musliman.Agjerim te leht..
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Sun 29 Jun 2014 - 14:44
Mbare e mire ky muaj I Ramazanit. Agjerin te lehte.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Mon 30 Jun 2014 - 0:27
Zoti u bekofet ty Princesha dhe ty Tironci shum i nderuarLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

646 Re: urime Ramazani i bekuar

prej Mon 30 Jun 2014 - 20:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Thirrja:...


Kushtrimi4 shkruajti:ku jeni ju shiptar si po thoni jemi vellezer me besimtart musliman nuk keni rrespekt as pak per vellezrit tuja as ti ju uroni Ramazanin Merzitur


Dhe vleresimi:...


Kushtrimi4 shkruajti:ti nuk din as me uru muslimanve Ramazanin e bekuar

 
 I nje trrau, qe fjalen "vellezer" e thote vetem sa per te lare gojen nga sh--urimet e teperta...


urime Ramazani i bekuar 6ds9w0
Sponsored content

646 Re: urime Ramazani i bekuar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi