Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja pse nuk duhet t’i besoni Facebook-ut

prej Sat 28 Jun 2014 - 21:17
Një film me metrazh të shkurtër me titull “What’s on your mind?” është një pikëpamje prekëse për realitetin e medieve sociale, ku miqtë e tu në të vërtetë nuk janë aq të lumtur saç duken.

Filmi norvegjez i realizuar nga regjisori Shaun Higton është kthyer në një video virale në internet duke arritur gati 5 milionë shikime në YouTube.

“Po shikoja në Facebook një ditë dhe po mendoja, “të gjithë duken për bukuri gjatë gjithë kohës”. Pas kësaj më erdhi ideja në kokë”, thotë Shaun.

Filmi është realizuar nga tre vëllezër të lindur nga një nënë norvegjeze dhe baba amerikan.


Ja pse nuk duhet t’i besoni Facebook-ut Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi