Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14

prej Thu 3 Jul 2014 - 19:29
Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14 Ofqdef


Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14

prej Thu 3 Jul 2014 - 19:38
Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14 2emh65w


Flamuri i Principates se Kastrioteve eshte Flamuri i Kombit Shqiptar


Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14 316t1ki


Principatat arbërore dhe flamurët përkatës nga shekulli 12 - 14 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi