Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Moment prekës – Pse ndalon së vallëzuari vajza e vogël

Sat 5 Jul 2014 - 21:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Në radio po transmetohej kënga e saj e preferuar, por vajza ndalon vallëzimin.
Derisa nëna e saj po voziste, sirena e policisë e paralajmëron që të ndaloj veturë dhe ajo ndalë radion.

Vajza kërkon këngën , por nëna e refuzon kërkesën e vogëlushes.

Polici pasi i kërkon dokumentet dhe lejen e vozitjes, shprehja në fytyrën e gruas ndryshon tërësisht.

Asaj i kërkohet që të dalë nga vetura, ku më pas e arrestojnë sepse po qëndronte ilegalisht në vend.

Kjo video sensibilizuese, dëshiron të tregoj për fatin e mbi 5.000 fëmijëve që janë të ndarë nga prindërit shkaku i mungesës së shtetësisë.

Ky projekt i organizatës ‘Welcome.us’ kërkon që të ndryshohen ligjet, që shkelin të drejtat e emigrantëve./Telegrafi/


Moment prekës – Pse ndalon së vallëzuari vajza e vogël Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Moment prekës – Pse ndalon së vallëzuari vajza e vogël

Sat 5 Jul 2014 - 21:44
E dhimbshme ..
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi