Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja si reagojnë shqiptarët kur dikush sulmohet fizikisht dhe verbalisht në rrugë

prej Thu 10 Jul 2014 - 21:10
Ja si reagojnë shqiptarët kur dikush sulmohet fizikisht dhe verbalisht në rrugë  Timthumb_9237
Studentët e Medias Aktive, Xhekson dhe Klaudio provojnë një ekpseriment social
Në rolin e dy gjimnazistëve, Xhekson si “gangsteri” dhe Klaudio si “viktima”, djemtë improvizojnë një skenë ku i forti rreh të dobëtin me shkakun “pse nuk m’i ke bërë detyrat?!”.

Djemtë kanë zgjedhur të vihen në rolin e studentëve dhe të flasin qartë për çështje detyrash në mënyrë që kalimtarët të krijojnë me shpejtësi një ide të përgjithshme të asaj që po ndodh.gazetaexpress


Ja si reagojnë shqiptarët kur dikush sulmohet fizikisht dhe verbalisht në rrugë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi