Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve

prej Thu 24 Jul 2014 - 23:46
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet2
Ferma ku rriten krokodilë është një industri e vërtet fitimesh dhe, pa frikë, mund të konsiderohet si një ndër bizneset me të ardhura me gjashtë zero.
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet
Ky lloj biznesi është shumë i diskutueshëm, por vazhdon të jetë ende i ligjshëm për tregun e brendshëm. Në Tajlandë, miniferma rrisin krokodilë dhe më pas i vrasin për të përdorur lëkurën e tyre për çanta, portofolë, rripa.
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet1
Shoqatat në mbrojtje të kafshëve protestojnë vazhdimisht kundër vrasjes së tyre dhe përdorimit të lëkurës nga industria e modës. / Top Channel
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet3

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet5

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet6

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet7

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet8

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet10

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet11

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet12


Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi