Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë!

prej Sun 27 Jul 2014 - 22:49
Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! Nightmare-zoo10
Ky është kopshti zoologjik më i frikshëm që ka ekzistuar ndonjëherë. Ndodhet në Indonezi, dhe gjendja e kafshëve në të është e mjerueshme. Është quajtur si kopshti zoologjik i ‘Vdekjes’.
Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! WSOIqh9
Rreth 25 kafshë vdesin në muaj, për shkak të kushteve të këqija, sëmundjeve dhe urisë.
Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! HupT04x
Pasi të shikoni këto foto, do të bini dakord me ato çfarë u thanë më sipër.
Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! HkuCkt4

Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! LYMY5Aj

Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! Y3WDFfM

Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! NZLIjzLKopshti zoologjik më i frikshëm në botë! PekrY3FKopshti zoologjik më i frikshëm në botë! OAe1941Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! T5tW8yFKopshti zoologjik më i frikshëm në botë! 3Xb6BNcKopshti zoologjik më i frikshëm në botë! B8xQHKo


Kopshti zoologjik më i frikshëm në botë! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi