Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Burri me kokën mbrapsht

prej Thu 4 Sep 2014 - 14:31
Burri me kokën mbrapsht Claudio-Vieira-de-Oliveira
Një burrë brazilian i lindur me handikape të rënda fizike ka kaluar të gjitha pengesat dhe ka mbaruar shkollën duke u bërë një llogaritar i zoti.
Burri me kokën mbrapsht Claudio-Vieira-de-Oliveira4
37-vjeçari Claudio Vieira de Oliveira ka lindur me qafën e përthyer mbrapa dhe me duar e këmbë të deformuara.

Doktorët kishin këshilluar mamanë e tij që mos ta ushqente kur ishte foshnje pasi besonin se nuk kishte shanse për mbijetesë, por Claudio ka treguar se mjekët e kishin gabim.
Burri me kokën mbrapsht Claudio-Vieira-de-Oliveira3
Ai tha: “Që kur kam qenë i vogël kam punuar dhe studiuar shumë. Nuk më ka pëlqyer kurrë që të jem i varur nga të tjerët. Nuk më duket vetja ndryshe, jam një njeri normal. Ndez vetë televizorin, radion, punoj në kompjuter…”
Burri me kokën mbrapsht Claudio-Vieira-de-Oliveira2
/ Top Channel
Burri me kokën mbrapsht Claudio-Vieira-de-Oliveira1


Burri me kokën mbrapsht Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi