Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default "Me sytë nga qielli"

prej Thu 9 Oct 2014 - 21:09
Disa prej artistëve shqiptarë i janë drejtuar fesë. A ka pësuar kufizime jeta e tyre artistike për shkak të këtij orientimi?
Të ftuar dje në Top Show ishin Ermal Mamaqi, Orinda Huta, Sony NRG, Isida Mollaymeri, Genc Salihu, Silva Baltadori dhe Spahi Isufaj.

Pjesa e pare:


Pjesa e dyte:


Pjesa e trete:


"Me sytë nga qielli" Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi