Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Bullgarët rrahën serbët në Sofje (VIDEO)

prej Sun 16 Nov 2014 - 13:11
Përleshjet në ballkan duket se nuk dotë mbarojnë kurrë. Kështu, në ndeshjen e ABA Ligës mes Partizanit të Beograditdhe Levski Sofjes, është shënuar përleshje mes tifozerisë sës dy skuadrave.

Në çerekun e dytë të ndeshjes që u zhvillua në Beograd, tifozët bullgarë sulmuan tifozët basketbollistët serb ndërsa më pas u përleshën më pas edhe me policinë dhe ndeshja vazhdoi me tribuna të zbrazëta.

Në këtë ndeshje, Partizani iBeogradit mposhti Levski Sofjen, 98:66.

Shihni më sipër videon. /albeu.com


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bullgarët rrahën serbët në Sofje (VIDEO) 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Bullgarët rrahën serbët në Sofje (VIDEO)

prej Sun 16 Nov 2014 - 13:57
Zoti ishperbleft Bullgaret serbet mendojn se jan me shiptaretMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi