Share
Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Kroatët me flamur shqiptar në Itali (FOTO LAJM)

prej Tue 18 Nov 2014 - 14:52
Kroatët me flamur shqiptar në Itali (FOTO LAJM) 155858Kroatët me flamur shqiptar në Itali (FOTO LAJM) 155860Kroatët me flamur shqiptar në Itali (FOTO LAJM) 155859


Përveçse dogjën flamurin serb dhe ndërprenë për disa minuta ndeshjen eleminatore mes Italisë dhe kombëtares së tyre në "San Siro", kroatët nuk janë ndalur me kaq. 

Tifozët kroatë, siç shihet edhe në fotot e mësipërme, e kanë përkrahur përfaqësuesen e tyre edhe me flamurin shqiptar, për të treguar afrimitetin e tyre meshqiptarët dhe për acaruar më shumë armiqtë e tyre serbë. /albeu.com/


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kroatët me flamur shqiptar në Itali (FOTO LAJM) 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Kroatët me flamur shqiptar në Itali (FOTO LAJM)

prej Tue 18 Nov 2014 - 18:53
Serbet te gjith ne Ballkan I bojkoton sepse  serbet ja BishaMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi