Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Zëri i vogëlushit që po mrekullon botën (VIDEO)

prej Tue 18 Nov 2014 - 15:55
http://www.albeu.com/argetim/zeri-i-vogelushit-qe-po-mrekullon-boten-video/177367/Një djalë i vogël po mrekullon  botën me zërin e tij dhe interpretimin e mrekullueshëm që i bën këngës "I Will AlwaysLove You" të Whitney Houston.

Ndiqni më sipër interpretiminfantastik të vogëlushit. /albeu.com/


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Zëri i vogëlushit që po mrekullon botën (VIDEO) 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi