Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Mon 24 Nov 2014 - 14:44
Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike Bleona1Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike BleonaKëngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti e cila deri më tani ka bërë gjithçka që karrierës së saj ‘ndërkombëtare’ të mos i mungojnë pjesëmarrjet në evente me rëndësi e ku ka VIP-a, këtë radhë duket se ka arritur ta ketë të gjithë vëmendjen e mundshme… por për keq.
Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike Bleona2Me statusin e një ‘reality show girl’ Bleona ka qenë ‘përkrah’ yjeve në botërorë në ‘American Music Awards’ ku është prezantuar thuajse e zhveshur, me një fustan rrjetë deri në fund të këmbëve, poshtë të cilit dalloheshin qartë si në dritë të diellit një palë tanga, dhe dy ‘tapa’ për të mbuluar gjoksin.

Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike Bleona3Gazeta britanike ‘Daily Mail’ e ka klasifikuar si një nga dy personat e veshur më keq në event.

24 nëntor 2014 (gazeta-Shqip.com)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Mon 24 Nov 2014 - 14:48
MaskaraDurrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Mon 24 Nov 2014 - 14:56
Kushtrimi4 shkruajti:Maskara
kujt i thua maskara ti?


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Mon 24 Nov 2014 - 22:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Ksaj  kuqke  Bleones   se  koriti  komnin    shiptarKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Mon 24 Nov 2014 - 22:56
KuqkaDurrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Tue 25 Nov 2014 - 19:07
Kushtrimi4 shkruajti:Ksaj  kuqke  Bleones   se  koriti  komnin    shiptar
ahaaaa ok


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Tue 25 Nov 2014 - 21:57
E mira e mira sa me ska vec sumen e paska te sheshte shume! kyyyy

Cti themi kesaj,,,,vip b"""""""" hesapi!! zfz


Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
dush i ftohte
dush i ftohte
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 3
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2015

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Sun 22 Feb 2015 - 20:23
bleona / nuk eshte  as e para  dhe as e fundit  qe ka bere kete paraqitje , te egzagjiruar ,
  por keta persona jo kote jane cilesuar  vipa ,
  sepse   keta persona jane tjeter kategori qe do te thote qe jetojne te pavarur dhe pu ndikuar nga  MENTALITETI  ,    I VENDIT KU JETON ,
VIPAT/ jetojne me terheqen e vemendjes se publikut anemban botes ,  gje qe kjo vemendje kushton   milona dollare , dhe mos te flasim per  fitime te tjera ,
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 3:27
Kujton se eshte akoma 18  vjec Bleona .
Se shef qe ka rene e ska me kerkes tregu per pul plaka.
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:15
le mos fol ashtu tironco se ka nga ato qe kur skon pulen hajn sorren le me pulen plak e kollofisin fare hahhahaha


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:19
Ha ha ha .vec longun e kane te mire pul plakat dihet ajo .
Po sot sduhet vec long se duhet dhe ?????pak ashtu  ...
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:31
hahahah ke kerkesa te medho ti po ka qe kenaqen dhe me long po gjo tjeter hahahha


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:39
E ky durrsaku kenoqet vec me long .
 Ne dum dhe pak  .....mish.????
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:41
ka mo ka mish mgjth se duhen cik dhemb te fort per ta pertyp hahhahahah ishalla sngelin dhembet ne te hahhaha


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:43
Apo si kam dhe dhembet e ke qi ja une.ha ha ha
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:44
nuk e kuptova si i kishe dhembet???hahah


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:47
Pri bret eri te keqija .ha ha ha
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 21:48
po pra tani e kuptova me mire hahahahahahah 
ja vlen ti rrezikosh hahahha


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

prej Thu 26 Feb 2015 - 22:17
Ja vlen ja vlen ...
Sponsored content

default Re: Bleona, thuajse e zhveshur në AMA, tallen mediat britanike

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi