Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ja si ngacmohet seksualisht një vajzë në Prishtinë (VIDEO)

prej Mon 1 Dec 2014 - 1:08

Një video e xhiruar në Prishtinë, vërteton më së miri se ligji kundër ngacmimit seksual shkelet çdo ditë.

Videoja është bërë nga nisma “Take Back the Night”, dhe tregon se si në kryeqytetin e Kosovës, një femër merr së paku 50 ngacmime banale për një ditë.

Videoja është e shoqëruar edhe me titra, që tregojnë banalitetin dhe fjalët e ulëta që shoqërojnë vajzën gjatë ecjes së saj në Prishtinë.


Ja si ngacmohet seksualisht një vajzë në Prishtinë (VIDEO) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Ja si ngacmohet seksualisht një vajzë në Prishtinë (VIDEO)

prej Thu 4 Dec 2014 - 22:07
Pse ju duket befasuese, sa femra mbrenda dites provokojn meshkujt, kjo nuk eshte ngacmuese apoMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi