Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Punëtorja e NASA-s: Kam parë dy njerëz në Mars (FOTO LAJM) Empty Punëtorja e NASA-s: Kam parë dy njerëz në Mars (FOTO LAJM)

Tue 2 Dec 2014 - 21:55
Punëtorja e NASA-s: Kam parë dy njerëz në Mars (FOTO LAJM) 158617Kjo është një deklaratë që ka shkaktuar mjaft debat, e shumë prej njerëzve besojnë se është deklaratë boshe sa për spektakël, por se ka dhe nga ata që priren ta besojnë.

Historia qe do tu tregojmë me poshtë është rrëfyer LIVE nga një prej ish nëpunëseve te NASA-s, e cila është intervistuar nga një radio amerikane me emrin Coast to Coast AM. Gruaja me emrin Jackie tregoi ne këtë interviste se ajo ka pare dy njerëz ne Mars. Por si do te thoni ju, me teleskop? Jo.

Ne fakt, sipas Jackie, ajo dhe shtate persona te tjerë ndodheshin ne një zyre nen toke ku kishin për detyre te shkarkonin te dhënat qe vinin nga sonda Viking, e cila ndodhej ne Mars, qe nga fundi i viteve ’70.

“Pashe dy njerëz qe ishin duk u afruar drejt Viking Explorer. Ata mbanin tuta hapësinore, por shume me te ndryshme nga tonat, ato ishin shume me te lehta dhe me te holla, çka u jepte atyre mundësinë qe te lëviznin me lirshëm", ka rrëfyer ajo.

Por, se një ekspert ufologjie ka thënë se deklaratat e Jackies janë të pambështetura askund dhe ndaj ata bnuk duhet të mirren të mirëqëna./albeu.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi