Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Markat tuaja të preferuara?

prej Thu 20 Jan 2011 - 14:58
Kuptohet shijet tona mund te jene shume te larta, por jo gjithmone mund te blejme ate cfare pelqejme...cilat dyqane dhe firma preferoni dhe perballoni zakonisht per veshjet tuaja?!!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sat 22 Jan 2011 - 14:50
un per vete te gjitha markat e rrobava jane ...armani..versace..kalvin klai..dhe dolce gabana..dhe diesel qe i kam shume fiksim kohet e fundit po me pelqen shume princ oliver...ka shume kostume te bukura flasim per te dale ndo nje mbremje romantike.....eshte super fare


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sat 22 Jan 2011 - 16:50
Nuk kam ndonje marke te preferuar sepse jam e mendimit qe nqs di si te vishesh dhe si t'i kombinosh gjerat , nuk ka shume rendesi cfare marke jane rrobat. Shume njerez blejne rroba thjesht se jane te nje marke te shtrenjte dhe te njohur kur ajo mund t'u rrij skandal ne trup. Motoja ime eshte qe gjithmone te qendroje origjinale dhe gjithmone te shkoj per dicka ne te cilen ndihem rehat dhe ndihem vetevetja, nuk ka rendesi sa e shtrenjte apo sa e lire, apo se cfare marke eshte.


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sat 22 Jan 2011 - 17:18
Gjermane


Markat tuaja të preferuara? 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sat 22 Jan 2011 - 21:13
diesel dhe tek kepucet nike
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 9:40
Markat tuaja të preferuara? Mfs_markeslider_SOLIVER_03__F_V
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 12:29
Sic e kam permendur dhe me larte nuk jam e fiksuar mbas markave.Kam lexuar neper forume te ndryshme shume persona qe thone une vesh vetem marka nga koka deri tek kemba,une kam makine tipi fundit,une kam blere shtepi,une kam kete e une kam ate !!!!
Si eshte e munduar qe roga te jete nga 800-1200 euro ne muaj dhe te arrish te besh kaq shume gjera??!!!(flas per rogat ne greqi dhe per ato qe jetojne ne Greqi)
Pse une nuk mundem ti kem mundesite te kem roba marke dhe makina te mira me te njejten roge qe marin dhe bashkeatdhetaret e mi??!!Mos valle nuk di une te menaxhoj lekun?!! Very Happy


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 16:45
Dolce Gabbana EDHE Diesel
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 19:13
golf 6Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 19:42
gjaguar sportAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 20:35
te gjitha markat te bukura jane
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 21:57
VESH MARKA TE MIRA PO JO FIRMATA


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 23:28
skam marke te preferuar...


Markat tuaja të preferuara? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 23:31
gjaguar sportAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sun 23 Jan 2011 - 23:32
skam jam e thjesht...


Markat tuaja të preferuara? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Markat tuaja të preferuara?

prej Sat 24 Nov 2012 - 12:38
asnjihere nu shkoj me ble se tham du marke....blej ate qe me pelqen


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Markat tuaja të preferuara? N
Sponsored content

default Re: Markat tuaja të preferuara?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi