Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Mon 15 Dec 2014 - 21:14
Sot është “zonja e hekurt” e Evropës dhe një nga gratë më të fuqishme në botë. Edhe garat në partinë e saj para pak ditës i fitoi me mbi 90 për qind.
Kancelarja gjermane, Angela Merkel udhëheq tani e disa vite me Gjermanin dhe nuk njihet si person mjaftë i qeshur në mesin e liderëve të tjerë.
Mirëpo ishte një kohë shumë vite më parë ku ajo kishte vetëm 18 vite. Së bashku me bashkëmoshatarët ajo kishte bërë pjesë në një grup Hipish dhe jo rrallë herë kishte shëtitur e zhveshur nudo nëpër plazh.
MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE Screen10

MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE Untitled8  

[ltr][/ltr]Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Mon 15 Dec 2014 - 21:37
Censuroe njecik foton ore hahahah
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Mon 15 Dec 2014 - 21:39
Erisa shkruajti:Censuroe njecik foton ore hahahah
siksha mundesi, e vetmja gje qe mund te beja ishte ta postoja te tema e nxehte


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Erisa
Erisa
SpecialDesign
SpecialDesign
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 64
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2014

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Mon 15 Dec 2014 - 22:00
Cik me ndryshe tani  kyyyy
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Mon 15 Dec 2014 - 22:02
Erisa shkruajti:Cik me ndryshe tani  kyyyy
uaaaaaaa oj goc pse e ndryshove moj? te ishte per  keshtu merkel do e vente vete gjethen perpara ncncnc ja prishe bukurine


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Tue 16 Dec 2014 - 0:20
Si lajm i vjeter me duket kjo tem nudo e Kancelares...ne mos gaboj m'duket see ketu tek engjujt eshte postuar dikur??????


Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Tue 16 Dec 2014 - 14:43
i panjohur shkruajti:Si lajm i vjeter me duket kjo tem nudo e Kancelares...ne mos gaboj m'duket see ketu tek engjujt eshte postuar dikur??????
 po normal qe eshte i vjeter se kane kaluar 30 vjet grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Tue 16 Dec 2014 - 23:54
Durrsaku shkruajti:
i panjohur shkruajti:Si lajm i vjeter me duket kjo tem nudo e Kancelares...ne mos gaboj m'duket see ketu tek engjujt eshte postuar dikur??????
 po normal qe eshte i vjeter se kane kaluar 30 vjet grrrr
ueeeeee...sa shpejt iken vitet :sad26:   MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 721253


Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Tue 16 Dec 2014 - 23:57
i panjohur shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
i panjohur shkruajti:Si lajm i vjeter me duket kjo tem nudo e Kancelares...ne mos gaboj m'duket see ketu tek engjujt eshte postuar dikur??????
 po normal qe eshte i vjeter se kane kaluar 30 vjet grrrr
ueeeeee...sa shpejt iken vitet :sad26:   MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 721253
vitet ikin leshi mbetet, vec jo te te gjithe grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Tue 16 Dec 2014 - 23:58
Durrsaku shkruajti:
i panjohur shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
i panjohur shkruajti:Si lajm i vjeter me duket kjo tem nudo e Kancelares...ne mos gaboj m'duket see ketu tek engjujt eshte postuar dikur??????
 po normal qe eshte i vjeter se kane kaluar 30 vjet grrrr
ueeeeee...sa shpejt iken vitet :sad26:   MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 721253
vitet ikin leshi mbetet grrrr
o bo leshi pale-pale,kan fillu shtresat me u bo gune grrrr


Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Wed 17 Dec 2014 - 0:02
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Thu 18 Dec 2014 - 8:19
Si nuk ndryshoka robi edhe mbas kaq vitesh .njelloj tiparet .vetem rrudhat I jane shtuar per shkak te moshes.
Keto qe bokan foto nudo gjithmone perfundokan kryeministra te vendeve te tyre.
Se edhe Edi Rama doli nudo si pallosh dhe fitoi simpatin e femrave .dhe hopa kryeminister.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

prej Thu 18 Dec 2014 - 22:47
Tironci shkruajti:Si nuk ndryshoka robi edhe mbas kaq vitesh .njelloj tiparet .vetem rrudhat I jane shtuar per shkak te moshes.
Keto qe bokan foto nudo gjithmone perfundokan kryeministra te vendeve te tyre.
Se edhe Edi Rama doli nudo si pallosh dhe fitoi simpatin e femrave .dhe hopa kryeminister.
nuk e di nese ka ndryshuar sepse nuk e kam pare nudo ne kete moshe


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: MERKEL NUDO….. DIKUR SEKSI, SOT ZYRTARE

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi