Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Skandalet nuk ndalen ,Bleonës i kërkohet largimi nga Amerika

prej Tue 16 Dec 2014 - 19:55

Këngëtares së njohur, Bleona Qeretit, nuk po i interesojnë mendimet e amerikanëve, ani pse ajo po pretendon famën në tokën e tyre.
Bleona Qereti ka ngjallur jo vetëm reagime ndër shqiptarë, por edhe në SHBA.
Seksi Bleona shpeshherë ka përdorë edhe fjalë fyese në serialin “Euros of Hollywood” dhe tashmë kjo nuk po i pëlqen aspak as amerikanëve.
Karakteri i këngëtares po i pengon amerikanëve dhe madje edhe shqiptarëve në këtë serial.

Por, Bleona aspak nuk është prekur nga ky fakt, pasi ajo në Twitter ka pohuar se aspak nuk është e brengosur për këtë fakt.
Për këtë tregon edhe fakti se kontrata e saj me Bravo TV aspak nuk është cënuar. .
Skandalet nuk ndalen ,Bleonës i kërkohet largimi nga Amerika Br84Lajme Globale


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Skandalet nuk ndalen ,Bleonës i kërkohet largimi nga Amerika 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi