Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Viber bëhet me videolojëra

prej Fri 19 Dec 2014 - 23:57
  • Fillimisht, lojërat do të mundësohen për Bjellorusinë, Izraelin, Malajzinë dhe Singaporin

Viber bëhet me videolojëra Viber-Games-798x310
Kompania "Viber" ka njoftuar së fundmi se do të shtojë lojëra tek platforma e saj, që do të thotë se ju mund ta përdorni këtë aplikacion jo vetëm për të shkëmbyer mesazhe, për të bërë thirrje me video, por do të keni mundësi të luani edhe videolojëra.

Si fillim, Viber do të përmbajë lojëra të tilla si Candy Mania, Pop dhe Wild Luck Casino, të cilat janë krijuar nga bashkëpunimi i kompanisë me zhvilluesit e lojërave Storm8 dhe Playtika.

Këto lojëra do të jenë fillimisht në dispozicion në vende të tilla si Bjellorusi, Izrael, Malajzi dhe Singapor. Nuk është bërë e ditur akoma se kur do të ofrohen për përdoruesit në të gjithë botën.

/Shekulli Online/L.B./


Viber bëhet me videolojëra Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Viber bëhet me videolojëra

prej Fri 19 Dec 2014 - 23:58
une me viber lidhem vec me te dashuren qe rri jashte shqiperise


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Viber bëhet me videolojëra 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Viber bëhet me videolojëra

prej Fri 19 Dec 2014 - 23:59
Ca mo vibrator??? Viber bëhet me videolojëra 721253


Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Viber bëhet me videolojëra

prej Sat 20 Dec 2014 - 0:01
i panjohur shkruajti:Ca mo vibrator??? Viber bëhet me videolojëra 721253
vibeeer jo vibrer grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Viber bëhet me videolojëra 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Viber bëhet me videolojëra

prej Sat 20 Dec 2014 - 0:03
Durrsaku shkruajti:
i panjohur shkruajti:Ca mo vibrator??? Viber bëhet me videolojëra 721253
vibeeer jo vibrer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr


Sponsored content

default Re: Viber bëhet me videolojëra

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi