Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I premtoi një xhiro, shqiptari përdhunon italianen në një rrugë “qorre”

prej Sat 20 Dec 2014 - 0:35
  • Një 46-vjeçar shqiptar është arrestuar dhe pret dënimin nga burgu i Rexhinës, pasi përdhunoi për një natë të tërë një 27-vjeçare italiane

I premtoi një xhiro, shqiptari përdhunon italianen në një rrugë “qorre” Shqiptare23
Një 46-vjeçar është arrestuar nga policia italiane, pas denoncimit të një të reje italiane se e kishte dhunuar seksualisht në mënyrë sistematike.

Sipas medieve italiane, 46-vjeçari, identiteti i të cilit mbahet i fshehur, është dënuar më parë në Itali për vjedhje dhe trafik narkotikësh.

Historia

Shqiptari ka parkuar makinën para shtëpisë së vajzës 27-vjeçare dhe i ka kërkuar asaj që të bënin një xhiro bashkë në periferi të Romës. Gjatë udhëtimit, duke e bërë vajzën të besojë se di një rrugë të shkurtër, ai e ka futur atë në një zonë të izoluar dhe të vetmuar. Këtu ai ka shfrytëzuar rastin dhe me forcë e ka zhveshur atë duke e përdhunuar. 27-vjeçarje është përpjekur të largohet, por ai e ka kapur sërish, nga flokët, dhe e ka futur në makinë.

Denoncimi

Të nesërmen vajza ia ka dalë të shpëtojë. E tronditur dhe frikësuar nga një hakmarrje e mundshme e agresorit, vajza nuk e ka raportuar në fillim ngjarjen në polici, por ia ka treguar miqve të saj, të cilët e kanë dërguar atë menjëherë në spital. Më pas italiania bëri denoncimin në polici, e cila është vënë në ndjekje të shqiptarit duke e arrestuar pak ditë pas ngjerjes.

Ai është dërguar në burgun e Rexhinës në pritje të gjykimit për veprën penale “dhunë seksuale”.

/Shekulli Online/E.G./


I premtoi një xhiro, shqiptari përdhunon italianen në një rrugë “qorre” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: I premtoi një xhiro, shqiptari përdhunon italianen në një rrugë “qorre”

prej Sat 20 Dec 2014 - 19:35
Nuk na kercenon Rusia jo, na kercenojne


I premtoi një xhiro, shqiptari përdhunon italianen në një rrugë “qorre” 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi