Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
krenifr
krenifr
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 11
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/12/2014

default prezantim

prej Sun 21 Dec 2014 - 16:39
Pershendetje te gjithe anetareve dhe stafit te forumit..
Jam anetar i ri ne kete forum. Quhem krenar , 22 vjet nga Pogradeci ( albania ) dhe momentalisht ndodhem ne France ku ndjek studimet e mia te larta per finance - kontabilitet..
( dhe nje falenderim per kegjenden pasi qe ai qe me ftoi ne kete forum)
Uroj tia kalojm sa me bukur bashk.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: prezantim

prej Sun 21 Dec 2014 - 23:19
Keshille me qe qenke student.

Legjenda ket pun ka faqe me faqe,do moderim,staff,perralla me mbret.
Ruaj mesimet ti ate bej,e per ketu ka mbaru ai muhabet,por ngelet me thene na ish njehere qe kish nja dy antare ti lexoje me endje,tjeret,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Ika njehere se me duket e prisha me ato pikat
grrrr grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: prezantim

prej Sun 21 Dec 2014 - 23:47
Keshilla e pranueshme dhe e vlefshme nga zoti Albo persa u perket studimeve Very Happy ... tjerat mos ja vini re se i ka me turne ato qejfet si ajo puna e ................. pikave Razz

Mire se erdhe Krenar! Very Happy

Jemi dhe nga i njejti qytet.... ggg

Kalofsh bukur mes nesh!! Wink


prezantim Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: prezantim

prej Sun 21 Dec 2014 - 23:52
AnGeLiC shkruajti:Keshilla e pranueshme dhe e vlefshme nga zoti Albo persa u perket studimeve Very Happy ... tjerat mos ja vini re se i ka me turne ato qejfet si ajo puna e ................. pikave Razz

Mire se erdhe Krenar! Very Happy

Jemi dhe nga i njejti qytet.... ggg

Kalofsh bukur mes nesh!! Wink
SHEFE   BASHKQYTETAR  EDE  E   TAKOVA  TEK  FORUMSHQIPTAR   OFROVA  FTESE   AI  PRANOJ   DESHA   TE  PYES  APO     VENDOSIM   BAASHKPUNIM


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
krenifr
krenifr
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 11
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/12/2014

default Re: prezantim

prej Mon 22 Dec 2014 - 18:02
Legjenda, per mua po.. Pse jo.. Esht ne dor te shefes tani...

Albo , thx per keshillen shoku..

Angelic merci beaucoup patriote...
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: prezantim

prej Sat 24 Jan 2015 - 15:22
krenifr shkruajti:Pershendetje te gjithe anetareve dhe stafit te forumit..
Jam anetar i ri ne kete forum. Quhem krenar , 22 vjet nga Pogradeci ( albania ) dhe momentalisht ndodhem ne France ku ndjek studimet e mia te larta per finance - kontabilitet..
( dhe nje falenderim per kegjenden pasi qe ai qe me ftoi ne kete forum)
Uroj tia kalojm sa me bukur bashk.
prezantim 705491909 mirsershe kalofsh sa me bukur ne mesin ton


prezantim Animation1-1
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: prezantim

prej Sat 24 Jan 2015 - 21:35
Moj shtrige mos na i tremb anetaret seee.... kyyyy


prezantim Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: prezantim

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi