Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gezuar vitin e ri!!!

prej Tue 23 Dec 2014 - 21:24
Gezuar vitin e ri!!! Gezuarkrishtlindjet1

Gezuar Krishtlindjet dhe festat e fundvitit te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen.
Fat, mbaresi, gezim e lumturi ne familjet tuaja.


Edituar për herë të fundit nga AnGeLiC në Wed 31 Dec 2014 - 19:14, edituar 1 herë gjithsej


Gezuar vitin e ri!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Tue 23 Dec 2014 - 21:25
FLM anushe edhe ti gezuar


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gezuar vitin e ri!!! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Tue 23 Dec 2014 - 21:31
urime   ju   deshiroj   sukses   komunitet  katolik


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Tue 23 Dec 2014 - 21:34
Legjenda shkruajti:urime   ju   deshiroj   sukses   komunitet  katolik
o trim eshte feste per te tere te krishteret katolike apo ortodokse


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gezuar vitin e ri!!! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Wed 24 Dec 2014 - 21:48
Gezuar festat mbare e mire ,cdoindivit e familje
ganimet
ganimet
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 48
<b>Postime</b> Postime : 43
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku shpirti imndjehet rehat
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/12/2014

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Thu 25 Dec 2014 - 13:40
Paq dashuri,begati ne familjet tuaja.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Fri 26 Dec 2014 - 0:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Gezuar Krishtlindjet sot e mot..Me shume paqe e dashuri ju bekofte i madhi Zot hrhrhrhrhrhr


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gezuar vitin e ri!!! Bar_glitter_crown_bar
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Fri 26 Dec 2014 - 11:29
gezuar krishtlindjet


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default stafi i forum uron viti e ri gjithe shqiptarve kudo qe jan

prej Tue 30 Dec 2014 - 22:40
stafi  i  forum  uron   viti e  ri  gjithe  shqiptarve  kudo  qe  jan  viti qe  po e  lem  pas  2014  pta   shum    mungesa   shum   sfera  per   viti  2015  kem  sukses   pune   mireqenie  njezerore  sukses   respekt  legjenda


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Tue 30 Dec 2014 - 22:52
E ke ,,,,,,,,,,,,,,,,,,dhi o Lexhend.
Gezur
ganimet
ganimet
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 48
<b>Postime</b> Postime : 43
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku shpirti imndjehet rehat
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/12/2014

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Tue 30 Dec 2014 - 22:55
urime per temen Legjend!
Faliminderit per urimin,per te gjith ne...per kudo qe flitet shqip.Shpresojm ne vitin qe po hyjm do te jet me i sukseseshemper t;gjith shqiptaret.


Urime dhe juve STAFIT dhe te gjith antarve te forumit tane.

Shpresojm c'edhe forumi te jet me i zhurmshem sepse nga diqka e bukur del.
URIME EDHE NGA UN....PAQIT SUKSESE ,SHENDET,MBARSI,GJITH QKA UA DON ZEMRA JUAJ per vete dhe njerzit tuaj.Ata qe kerkojn nuse,ato qe kerkojn burrë,ata~ato qe deshirojnnji makin te re,Pra ju plotsofshin deshirat,synimet,planet.....qellimet tuaja Gezuar vitin e ri!!! 2044412244
serafim dilo
serafim dilo
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 51
<b>Postime</b> Postime : 8
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/12/2014

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Wed 31 Dec 2014 - 1:24
Urime Legjenda.

Por urime edhe per stafin e perfaqsuar dhe perfaqsuesin e stafit Lexhenda.Urime per te dy.
ganimet
ganimet
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 48
<b>Postime</b> Postime : 43
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku shpirti imndjehet rehat
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/12/2014

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Wed 31 Dec 2014 - 21:36
URIME PER TE GJITH ANTARET E FORUMIT>>>JU DESHIROJ NJI VIT TE BEGAT PER TE GJITH SHQIPTARET
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Wed 31 Dec 2014 - 23:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Te dashur miq,
Lejomeni te sjell urimin tim, ketu ne kendin tone te vogel te heshtjes, ashtu siç e ndjej me zemer!

Ne pragndarjen e viteve, lutem dhe dua t'jua percjell nje per nje, secilit prej jush, kete formule uruese:
* U ndjefshi GEZUAR ne secilen dite te 2015-es! *

Ne rrugetimin e jetes, gjithesecili nga ne mundohet te mbushe hapesirat boshe brenda vetes, qofte me fjale, me njerez, me emocione a pasione - gjera qe i kemi te shtrenjta per t'u ndjere mire. Mirepo, ndodh qe ne kete rrugetim, te mos mjaftoje prania e ketyre sa thashe, nese ne nuk gjejme vetveten. Ajo qe ka rendesi me shume, eshte ne duart tona: Te duam te plotesojme qenien tone, me veten e saj.

Uroj t'i dhuroni shume dashuri, ne radhe te pare "Uni-t" tuaj miq! Vetem kur ne jemi te mbushur me miresi e dashuri, mund ta rrezatojme e shperndajme ate tek te tjeret.
Vetem kur njerezit qe s'ndajne te njejtat deshira a çmenduri me ne, te mund te pranojne individualitetin tone, dhe te perqafojne pikerisht kete, atehere mund te themi se kemi gjetur ate qe na duhet. Qellimin e jetes!

Uroj te lini pas gjithçka qe ju ka bere te ndjeheni jo mire, ne vitin qe shkoi! Thuajini "Lamtumire!" pendimeve, brengave, deshtimeve, tradhetive, zhgenjimeve dhe mbi te gjitha MOSMIRENJOHESVE!

Qofte i bekuar per secilin jush, familjet tuaja, miqte dhe te dashurit, njerezit me te cilet ne udhetimin tuaj jetesor, bashkendani gezimet, çastet e suksesit, emocionet, besimin, buzeqeshjet, lotet, kohen tuaj, pse jo dhe rrezimet e gjunjezimet..., çdokend qe shkel jeten tuaj dhe gjurmon ne te, ky Vit i Ri!
Miqesisht,
Gezuar vitin e ri!!! 10613131_759405637469997_6588155791907615955_n


Gezuar vitin e ri!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Fri 2 Jan 2015 - 2:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Gezuar vitin e ri!!! A5anh3Uroji tjetrit ato të mira që do të dëshiroje të ti uronin ty...! Unë nuk e di nëse dëshirat e mia përputhen me tuajat, por di që këto tre urimet e para gjithkush do ti dëshironte t'i bëheshin realitet. Pra ky Vit i Ri ardhtë i mbarë: Shëndet, Dashuri, Harmoni në shpirtrat e familjet tuaja! Gëzuar miq të dashur!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gezuar vitin e ri!!! Bar_glitter_crown_bar
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Fri 2 Jan 2015 - 23:21
Gezuar vitin e ri me mire se vitet e vjeter...


Gezuar vitin e ri!!! 6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

prej Sat 3 Jan 2015 - 16:50
gezuar per shum vjet 2015


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Gezuar vitin e ri!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi