Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë

prej Wed 7 Jan 2015 - 22:37
  • 38-vjeçarja Zoe Dronfield, nga Coventry, West Midlands, u godit me thikë në qafë nga i dashuri i saj, Jason Smith, 31 vjeç, i cili i la plagë të tmerrshme edhe duke e gjuajtur në fytyrë

Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë Edhunjuara122
Nëna e dy fëmijëve, e cila humbi kujtesën pas një sulmi brutal tetë-orësh nga partneri i saj, më në fund ka arritur të kujtojë ngjarjen. Kjo ndodhi pas disa seancave hipnotizuese në të cilat ajo arriti të sjellë ndërmend sulmin, për të dërguar para drejtësisë të dashurin e saj.
Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë NaGryJh
38-vjeçarja Zoe Dronfield, nga Coventry, West Midlands, u godit me thikë në qafë nga i dashuri Jason Smith, 31 vjeç, i cili i la plagë të tmerrshme edhe duke e gjuajtur në fytyrë.
Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë ArB6TR7
Pas ngjarjes ajo humbi kujtesën dhe për këtë e pati të pamundur të mbaj mend sulmin, derisa ndoqi disa seanca për të kujtuar përjetimin e tmerrshëm, për të cilin mundi të japë dëshminë. "Daily Mail" raporton se, Smith u quajt fajtor lidhur me ngjarjen, ndërkohë që pritet dënimi për këtë sulm.

38-vjeçarja pësoi dëmtim në mollëza, hemorragji në tru dhe u qëllua me thikë në qafë, vetëm 1 centimetër nga damari i qafës.
Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë M3mnLB4
"Shumë gra kryejnë vetëvrasje pas ngjarjeve të tilla, por mua më është dashur të gjej një mënyrë për të luftuar këtë dhe kjo është arsyeja pse kam kërkuar që të marr hipnoterapi për të rifituar kujtesën, që të plotësoj boshllëqet. Nuk mbaja mend asgjë, por në sajë të hipnoterapisë, isha në gjendje të ktheja kujtesën e të luftoj”, tha Zoe.
Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë CB9OqRN

Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë KDPLr72


Humb kujtesën, sulmohet brutalisht nga i dashuri për 8 orë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi