Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Ti je një stinë

prej Sun 11 Jan 2015 - 3:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Sot me erdhi kjo ide inspiruar prej nje pikture te rekordmenit shqiptar ne Guiness, artistit Saimir Strati.

Nese do ta krahasoje personalitetin tend me nje stine, cila do te ishte ajo?


Je me shume nje vere apo nje dimer ? Nje vjeshte apo nje pranvere ?
Mund te jepni edhe arsyet se perse keni zgjedhur kete apo ate stine.

Personalisht do ta quaja veten "nje dimer" :
Jam e ftohte por di te ndez mire zjarrin  smile-  
E ftohta gjithashtu perfaqeson nje llogjike te arsyeshme dhe jo shume emotive. Me pelqen shume deti dhe pak mali.

Shpresoj tju pelqeje tema . Ti je një stinë 176007736


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ti je një stinë Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ti je një stinë

prej Sun 11 Jan 2015 - 3:52
Ti je si pranvere besoj .se nderron gjakun ne vena.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Ti je një stinë

prej Sun 11 Jan 2015 - 4:43
LOL..Po ti s'na e the ciles "stine" i perket??


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ti je një stinë Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ti je një stinë

prej Sun 11 Jan 2015 - 4:47
Vjeshtes besoj .se edhe pse I kene rene gjethet .frutat I shijon ne kete stine..
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ti je një stinë

prej Sun 11 Jan 2015 - 17:04
dimer i eger jam


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ti je një stinë

prej Mon 12 Jan 2015 - 1:19
Dimer acar me pelqen bora edhe pse vitet e fundit lutemi te bjere cik bore po ska... hmmm edhe tek vjeshta e gjej veten,ngjyrat e natyres me mahnisin ...

E bukur tema Lulebora,thnx qe e ndave me ne! Very Happy


Ti je një stinë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Ti je një stinë

prej Mon 12 Jan 2015 - 3:57
Kenaqesia eshte e imja Angelic Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Ti je një stinë Bar_glitter_crown_bar
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Ti je një stinë

prej Mon 12 Jan 2015 - 19:32
dimer e eger jam ,bore dhe ngrica gjith ditet e temperatura nen zero


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Ti je një stinë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi