Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës

prej Thu 15 Jan 2015 - 21:39
Vazhdojnë informacionet ekskluzive të gazetës Opozita.com, në lidhje me prodhimin dhe trafikimin e kokainës nga nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha. Në fotot që vijojnë shihet qartë sesi Ermali, ka kryer udhëtime në qytetin Bogota të Kolumbisë, duke qëndruar dhe nëpër hotele luksoze. Ajo që bie në sy janë fotot me para të shtruara në tokë, ku dallohen qartë dhjetra kartmonedha prej 500, 200, 100 euro.FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës Ermal-hoxha1 FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës Ermal-hoxha-avion
FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës Ermal-hoxha-bogota-hotel FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës Ermal-hoxha-leke FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës Ermal-hoxha-leke2


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 FOTO EKSKLUZIVE/ Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë për kontratat e kokainës 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi