Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E qëlloi gruan 270 herë para se të vdiste

prej Thu 15 Jan 2015 - 23:52
E qëlloi gruan 270 herë para se të vdiste PAY-The-scene-of-a-womans-murder-on-The-Oval-Firth-Park-SheffieldShefilld, Britani - Një burrë “sadist” përdori një trapan për të hapur kafkën e të shoqes dhe i nxorri sytë me një kaçavidë, para se ta fshihte trupin e saj në një dollap.

Tahi Harroba Manaa, i përcaktuar si “kontrollues, posesiv dhe xheloz”, e goditi 270 herë gruan e tij, Sara Al Shourefi, 28 vjeç, me të cilën kishte 4 fëmijë të moshave 2, 4, 6 dhe 8 vjeç.

Prokurori i çështjes tha se Manaa e thirri nipin e tij të shkonte në shtëpinë e tyre, i tha “kam vrarë gruan” dhe më pas i kërkoi ta ndihmonte ta fuste trupin në katin e dytë, në një dollap.

Sipas tij, ajo ishte goditur në kokë, në mënyrë të përsëritur, me një sërë armësh. Ajo u godit me shufra hekuri dhe një thikë në minutën e 105-të të sulmit të të shoqit. Autopsia tregoi se nëna e dy fëmijëve vdiq pasi humbi një sasi shumë të madhe gjaku, nga dëmtimet e trurit dhe gëlltitja e gjakut.

Çifti me orgjinë nga Kuvajti kishte shkuar në Britani në 2010-n. I pandehuri e ka mohuar vrasjen, ndërsa gjyqi ndaj tij vazhdon.


E qëlloi gruan 270 herë para se të vdiste Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi