Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Itali, bëhet gjyshe 32-vjeçe, stërgjyshja është 48

prej Sat 17 Jan 2015 - 20:53
Itali, bëhet gjyshe 32-vjeçe, stërgjyshja është 48  1421484250peru122Mamaja është 16 vjeçe, gjyshja 32, stërgjyshja 48. Në shtëpinë e gjyshes së re me origjinë peruane, Vanesa Rojas, e cila banon në Vuitone, provincë e Milanos në Itali, çdo 16 vjet vjen në botë një brez i ri.

E fundit është e vogla Liv Nikol Valkui, vajza e Nikol Salsedos, 16 vjeçe. Familja zgjerohet gjithnjë e më shumë dhe së shpejti Liv do të mund të njohë edhe stërgjyshërit e saj, të cilët jetojnë akoma dhe banojnë në Peru.

Nëse nuk është një rekord, edhe pak duhet. “Në fillim nuk isha e kënaqur me atë që po ndodhte me Nikolën, sepse si nënë isha e shqetësuar për të ardhmen e saj, – tregon Vanesa për një të përditshme italiane. – Por kur e përkëdhela për herë të parë barkun e fryrë të vajzës dhe pastaj pashë të lindë mbesën time, gjithçka ndryshoi”.

Dhe në “Facebook”, Vanesa nuk e fsheh kënaqësinë e saj dhe shton: “Falë të voglës Liv, tani jemi të famshëm”.
/ Top Channel


Itali, bëhet gjyshe 32-vjeçe, stërgjyshja është 48  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Itali, bëhet gjyshe 32-vjeçe, stërgjyshja është 48

prej Sun 18 Jan 2015 - 19:08
E paskan per rrace...ku...sh
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi