Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu!

prej Wed 21 Jan 2015 - 3:07
Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu! Flamuj-floke-shqiponja-e1417009774224
Një galeri arti në Londër i ofron publikut punime me flokë njeriu, ndër të cilat është edhe një flamur shqiptar.
“Kombet e Bashkuara: Njeriu dhe Hapësira” quhet ekspozita që tregon flamuj të vendeve të ndryshme të botës të krijuara nga flokë njerëzish të ngjitura bashkë.
Këto flamuj janë rezultat i punës së artistit kinez që jeton në Amerikë, Wenda Gu.
Ekspozita do të hapet më 26 nëntor dhe do të mbyllet më 23 shkurt 2015.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu! Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu!

prej Wed 21 Jan 2015 - 16:14
Ku eshte flamuri prej flokesh apo ai qe duket ne mur?


Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu!

prej Thu 22 Jan 2015 - 4:05
Me siguri ai qe duket ne foto, por ato me shume duken si cope carcafesh se sa si faqe muri.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu! Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Londër, flamuri shqiptar i realizuar me flokë njeriu!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi