Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!!

prej Wed 21 Jan 2015 - 4:55
E pabesueshme...  Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! 1540093706 Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! 1540093706 Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! 1540093706
Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! 3-600x317


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!!

prej Wed 21 Jan 2015 - 16:11
Photo shop .... kyyyy

Me duket se e kam pare dhe here te tjera kete!!


Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!!

prej Thu 22 Jan 2015 - 4:09
Ndoshta dhe photoshop mund te jete, se me teknollogjine e sotme cfare s'po krijojne, vecse qe Anakonda eshte gjarpri me i madh ne bote kte e kam dit po qe te ishte kaq gjigant sa t'i hpnin me tanksa siper, kte s'ma kishte marre mendja shokimshokimGjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! 4244291720


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!!

prej Fri 23 Jan 2015 - 16:08
Ca tanksi mi .eshte loje kalamojsh ai tanku  fake foto
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!!

prej Fri 23 Jan 2015 - 22:06
Po ata po bejne sikur po na cudisin me kto thriller e ne po bejme sikur po ju besojme Very Happy Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!! Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Gjarpëri më i madh në planet që është kapur në detin Kuq e zi!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi