Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shumm Urime per ty Besa

prej Sat 24 Jan 2015 - 23:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Te deshiroje lumturi qe te vije ne çdo mengjes tek ti, Te deshiroje buzqeshje, qe ta beje zemren tende te kendoj, Te deshiroje shoqeri te mrekullueshme qe te ndash me ta te miren dhe te keqen, dhe mbi te gjitha Te deshiroje kenaqesi dhe lumturi ne jeten tende.

Shume  Urime Per Ty!
 gezuar.  sdi   raki


Shumm Urime per ty Besa Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shumm Urime per ty Besa

prej Sun 25 Jan 2015 - 2:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Edhe 100 vjec teacher
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Shumm Urime per ty Besa

prej Sun 25 Jan 2015 - 4:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Shume urime te perzemerta Besa. Shendet e lumturi pac ne cdo dite te jetes tende..Gezuar Ditlindjen Shumm Urime per ty Besa 441693flowerss.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Shumm Urime per ty Besa Bar_glitter_crown_bar
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Shumm Urime per ty Besa

prej Wed 28 Jan 2015 - 12:30
Message reputation : 0% (1 vote)
Oj vendase pse spo lajmrohesh  kush te ka ofenduaShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Shumm Urime per ty Besa

prej Fri 25 Mar 2016 - 18:53
Message reputation : 100% (1 vote)
edhe 100 vite :)


Shumm Urime per ty Besa Animation1-1
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Shumm Urime per ty Besa

prej Sun 27 Mar 2016 - 23:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Ju faleminderit nga zemra të gjithve për urimet e në veçanti Annen që nuk ka harruar. Ndoshta me vones por kurrë nuk është vonë për faleminderime.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Sponsored content

default Re: Shumm Urime per ty Besa

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi