Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Njihuni me modelen obeze

prej Wed 28 Jan 2015 - 0:12
Njihuni me modelen obeze  1422374822modeljambipesheNjihet si Tess Holliday dhe kilet e tepërta nuk e kanë penguar që të realizojë ëndrrën e vet për të qenë një modele.

FototTess Munster (emri i saj i vërtetë) është e para modele që nënshkruan një kontratë të majme me një shtëpi të famshme modelingu.
Njihuni me modelen obeze  Modeljambipeshe1
Në profilet e saj në rrjetet sociale, 29-vjeçarja thotë se dëshiron që femrat t’i gëzohen trupit të tyre, pavarësisht formave dhe peshës që kanë.
Njihuni me modelen obeze  Tessmunster
“E ndoqëm në rrjetet sociale dhe pamë që kishte më shumë fansa se shumë prej modeleve tona. Ajo është shumë e rëndësishme për ne dhe për shumë femra të tjera”, thonë menaxherët e agjencisë së modës “MiLK”. / Top Channel


Njihuni me modelen obeze  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi