Share
Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default 31 vjeçari adhuron seksin me 70 vjeçaret: Nga aroma, protezat, mentaliteti …

prej Thu 29 Jan 2015 - 22:24
31 vjeçari adhuron seksin me 70 vjeçaret: Nga aroma, protezat, mentaliteti … Screen-Shot-2015-01-29-at-9.34.12-PM Një djalosh 31-vjeçar ka rrëfyer se asnjëherë nuk është shoqëruar me femra më të reja se 60 vjeç dhe se ka një tërheqje mjaft të madhe për gra që janë dhjetëra vjet më të vjetra se ai.
Kyle Jones, nga Pittsburgh, Pennsylvania në një emision televiziv ka rrëfyer gjithashtu se e dashura më e moshuar që ka pasur ka qenë një 91-vjeçare.
“Më pëlqen gjithçka te gratë e moshuara; më pëlqen aroma, ndjesia, mentaliteti, ka thënë me entuziazëm 31-vjeçari, ndërsa ka shtuar se ajo çka adhuron më tepër tek këto gra janë protezat. Djaloshi ka rrëfyer se tërheqjen për gratë në moshë e ka ndjerë për herë të parë kur ishte në klasë të gjashtë fillore.
“Ishte një mësuese vërtetë mjaft seksi, mund të ishte diku të 65 vjeç. Kishte flokë ngjyrë gri, pak e shëndetshme, por e adhurueshme”, tha 31-vjeçari. /opozita.com/

Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 31 vjeçari adhuron seksin me 70 vjeçaret: Nga aroma, protezat, mentaliteti … 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi