Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Shqiptarja braktis burrin dhe dy vajzat, ikin të luftojë me ISIS

prej Fri 30 Jan 2015 - 0:47
Shqiptarja braktis burrin dhe dy vajzat, ikin të luftojë me ISIS Isis126Një shqiptare me banim në Leçe të Italisë ka braktisur burrin dhe dy vajzat për të ikur në Siri e për të luftuar me terroristët e ISIS.

Ajo ka lënë në shtëpi dy vajza, ndërsa me vete ka marrë djalin e vogël.

Rasti është denoncuar në polici nga bashkëshorti i gruas, raportojnë mediat italiane, shkruan lajmi.net.

Sipas policisë italianegruas i janë premtuar shuma të mëdha ekonomike nga terroristët që ajo të ikë në Siri./albeu.com/


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Shqiptarja braktis burrin dhe dy vajzat, ikin të luftojë me ISIS 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi