Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Delja qe kujton se eshte qen

prej Fri 6 Feb 2015 - 23:20
Delja qe kujton se eshte qen  1423235709deljaqen
Nje dele qe mendon se eshte qen. Pet, 10-muajshe eshte rritur mes qenve ne malesite e Skocise.

Kur ajo lindi, pronari i saj vendosi te shkepuse nga tufa e deleve per shkak te permasave te vogla dhe frikes se nuk do te mbijetonte me delet e tjera. Ne ate kohe qingj, Pet u prit krahehapur nga qente e Mairi McKenzie. 51-vjecari skocez thote se qe ne fillim ato u lidhen shume bashke, flinin e flene akoma bashke. Pervec ndarjes se te njejtes cati, Pet ndan edhe te njejta teka me qente. Ajo imiton levizjet e tyre duke kujtuar se eshte qen.Delja qe kujton se eshte qen  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi