Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Guximi i këtij katërvjeçari do të iu bëj të qani

prej Sun 8 Feb 2015 - 23:29
Djaloshi katërvjeçar nga Kina është bërë sensacion i vërtetë në Internet.
Ai i mbijetoi aksidentit një vit më parë, ndërsa mjekët u detyruan t’ia amputojnë të të dy gjymtyrët e poshtme, transmeton Telegrafi. Por, vogëlushi nuk u ndal që të shijoj jetën si çdo fëmijë tjetër. Si duket ai është i pushtuar nga energjia dhe për këtë nuk di të ndalet së vallëzuari në shtrat. Në mënyrë që të balancoj lëvizjet, ai shfrytëzon duart e tij.


Guximi i këtij katërvjeçari do të iu bëj të qani Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi