Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Modelja 83-vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

prej Thu 12 Feb 2015 - 1:01
Modelja 83-vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks 1423677489carmen
Carmen Dell’Orefice është supermodelja më e vjetër në botë që vazhdon të punojë dhe në kopertinën e revistës ‘New You’ 83-vjeçarja duket e mrekullueshme si gjithmonë.
Modelja 83-vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks Carmen2
Carmen Dell’Orefice pozon për New YouBukuroshja nga Nju Jorku, e cila është shfaqur në kopertinën e ‘Vogue’ që në moshën 15-vjeçare dhe ka pasur një karrierë të shkëlqyer, foli hapur për gjithçka, përfshirë edhe jetën e saj seksuale.

“Sigurisht që kam jetë seksuale, pse duhet të mos kem? Kur ke një makinë Rolls Royce, herë pas here duhet ta ndezësh që të shohësh a punon ende në mënyrë që kur të duash të dalësh xhiro me të, të jetë e vajisur dhe gati”, tha Carmen.
Modelja 83-vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks Carmen1
Kur u pyet nëse ajo e “vajis” Rolls Royce-n e saj, 83-vjeçarja u përgjigj: “Di si ta kënaq veten.”

Duke folur për njerëzit që heqin dorë nga seksi shumë shpejt, Carmen tha: “Sepse nuk e kanë nisur siç duhet seksin. Na kanë thënë prindërit mos bëj këtë e mos bëj atë, feja ndalon shumë gjëra dhe në fund doktorët na thonë se nuk kemi më moshë për seks. Seksi duhet të jetë i natyrshëm, si frymëmarrja.”

Carmen shpjegoi edhe si ka arritur të ruajë format gjatë 70 viteve karrierë: “Mua më pëlqen shumë të ha, por kam qenë me fat. Kam një metabolizëm të shkëlqyer.”

/ Top Channel


Modelja 83-vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Modelja 83-vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

prej Fri 13 Feb 2015 - 0:57
Ngaqe paska pas oreks me honger .pranej paska ngel  kshu ne kete forme te mire.
Varet ai I shkreti si tkap .kte e paska kap per mire.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi