Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Gezuar Shen Valentinin!!!

prej Sun 15 Feb 2015 - 4:32
"Besoji zemres tende dhe nese deti merr flake, jetoje dashurine tende dhe nese yjet ecin mbrapsht!'


Gezuar 14 Shkurtin te dashur antare te forumit..Paci vetem bekime dhe dashuri mes njeri-tjetrit, jo vetem me 14 shkurt, por cdo dite te jetes tuaj!! 


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Gezuar Shen Valentinin!!! Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gezuar Shen Valentinin!!!

prej Sun 15 Feb 2015 - 5:06
Ehh shenvalentin gezuar
Mili-GJILAN
Mili-GJILAN
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 10
<b>Hobi</b> Hobi : Udhetimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan,Kosove.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/02/2015

default Re: Gezuar Shen Valentinin!!!

prej Sun 15 Feb 2015 - 11:13
Gezuar shen valentinin......
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Gezuar Shen Valentinin!!!

prej Fri 25 Mar 2016 - 18:53
Gezuar Shen Valentinin 


Gezuar Shen Valentinin!!! Animation1-1
Sponsored content

default Re: Gezuar Shen Valentinin!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi