Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë?

prej Fri 3 Apr 2015 - 23:12
E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? Zyra
Së pari, humbën punën. Ajo e mbylli profilin e saj në Facebook, dhe fluturoi nga Zelanda e Re për t’u kthyer në Anglinë e saj dhe tani po punon që shkatërrojë çdo lidhje të saj me të kaluarën. Janë këto disa nga pasojat e tradhtisë që po paguajnë kjo grua dhe ky burrë, të kapur duke bërë seks në një zyrë të Marsh LTD, një kompani e siguracioneve australiane. Imazhet e raportit të tyre seksual, pa u shqetësuar të mbyllnin perdet apo të fiknin dritën që u kapën nga klientët e një pub-i përballë u publikuan në Facebook. Gazeta nga e gjithë bota e botuan lajmin duke publikuar edhe foto të të dyve.
E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? Zyra1
Pas dy muajsh heshtje mbi këtë çështje, ndodhi që në fillim të shkurtit dikush foli për ta. “Ajo është një vajzë e bukur, por ishte e pavetëdijshme dhe bëri një gabim të madh që pati pasoja te shumë njerëz” – tregoi një burim për gazetën “The New Zealand Herald”. Punonjësja 26-vjeçare nuk e ka pranuar reagimin e medias për këtë çështje. “Nuk është fare krenare për atë që ka bërë, - shtoi burimi, - tani dëshiron të fshijë çdo raport dhe të lërë gjithçka pas krahëve.
E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? Zyra11
Burri është një 50-vjeçar, i martuar dhe baba i dy fëmijëve 15 dhe 19 vjeç nuk ia tregoi menjëherë bashkëshortes tradhtinë. Për ta informuar atë ishin imazhet e shpërndara në Facebook. Nuk është e qartë nëse gruaja e ka falur. Ajo që dihet është se zyrtarisht e humbi punën për shkak të sjelljes së tij dhe vajzës së re. Një çmim shumë i lartë për t’u paguar për atë që duket se nuk ishte as një histori dashurie. Ata të dy nuk vijuan historinë e tyre duke kërkuar të kalonin një kohë reflektimi./lapsi.al/
E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? Zyra11w E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? Zyra11wd


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: E dini ç’ndodhi më pas, me çiftin që u kap duke bërë seks në zyrë?

prej Sun 5 Apr 2015 - 2:22
Sa mire qe ja paska fal gruja.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi