Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vrasje makabër në Pogradec, burri therr me thikë bashkëshorten

prej Sun 16 Aug 2015 - 14:45
Vrasje makabër në Pogradec, burri therr me thikë bashkëshorten Thika5

Një vrasje makabër, e denjë për filma horror është shënuar në fshatin Propisht të Mokrës në Pogradec.

Policia bën me dije se skena që kanë gjetur në familjen Çekani ka qenë e denjë për filma horror.

Forcat blu, kur kanë mbërritur në vendin e ngjarjes kanë gjetur gruan e pajetë të therrur me thikë dhe që më parë ishte lidhur me litar.

Viktima bëhet me dije se është shtetasja L.Çekani dhe personi që ka kryer krimin monstruoz dyshohet të jetë bashkëshorti i saj, Zamir Çekani.

Dyshimet e para janë se shkak për vrasjen makabre të jetë xhelozia.

Paraprakisht mësohet se Zamir Çekani e kishte këtë gruan e dytë dhe se ai kishte patur probleme edhe më parë, teksa akuzohej se kishte ushtruar dhunë fizike mbi prindërit. /Albeu.com/


Vrasje makabër në Pogradec, burri therr me thikë bashkëshorten Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Vrasje makabër në Pogradec, burri therr me thikë bashkëshorten

prej Sun 16 Aug 2015 - 14:47
ah femijet e shkrete


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Vrasje makabër në Pogradec, burri therr me thikë bashkëshorten 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi