Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default "Sali Berisha arrestoi Adem Jasharin"

prej Wed 28 Oct 2015 - 18:42


"Sali Berisha arrestoi Adem Jasharin" 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: "Sali Berisha arrestoi Adem Jasharin"

prej Wed 28 Oct 2015 - 18:45
...dhe akoma eshte gjalle ky Sllavi Verisllavi (Sali = Sllavi /// Berisha = Verislla, ashtu si jugoSLLAV) ?!


"Sali Berisha arrestoi Adem Jasharin" 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi