Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017

prej Thu 2 Feb 2017 - 22:57
Linjat sirenë që përfundojnë në fund të këmbëve, funde të mëdha tyli si princeshë, dhe vello super të gjata. Dhe një ton dantelle që të jep transparencë dhe joshje.Nuk mungojnë edhe linjat e pastra, pëlhurat e qeta dhe shkurtimet thelbësore, megjithatë duke mos hequr dorë nga frymëzimi romantik. Fustanet e nusërisë për 2017 janë të çmuar, të çuditshme dhe të transmetojnë dëshirën për të qënë në qendër të vëmendjes në një ditë vërtetë të veçantë.

Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1484906616_carolina herrea.jpg]Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906616_carolina%20herrea Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom [/url]

Carolina Herrera


Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1484906646_alberta ferretti.jpg]Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906646_alberta%20ferretti Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom [/url]

Alberta Ferretti


Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1484906657_atelier eme.jpg]Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906657_atelier%20eme Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom [/url]

Atelier Eme


Foto Galeri

Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906678_blugirl Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom

Blugirl


Foto Galeri

Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906769_galatea Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom

GalateaFoto Galeri

Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906785_J.mendel Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom

J. Mendel


Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1484906797_jesus peiro.jpg]Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906797_jesus%20peiro Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom [/url]

Jesus PeiroFoto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1484906807_max mara.jpg]Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906807_max%20mara Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom [/url]

Max Mara


Foto Galeri

[url=http://img.top-channel.tv/foto/fototedites/1484906914_nicole spose.jpg]Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906914_nicole%20spose Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom [/url]

Nicole Spose


Foto Galeri

Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 1484906942_pronovias Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 Zoom

Pronovias


Fustanet e nusërisë, tendencat e 2017 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi