Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Gezuar ditelindjen Vigani...

prej Mon 8 May 2017 - 18:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Gezuar ditelindjen edhe njeqind vjec i lumtur o Vigan...
Vertete ka kohe qe ne anetaret jemi disi te larguar prej forumit, por kujtimet dhe respekti nuk thyhen kurre...

Shendet e mbaresi ne jete...


Gezuar ditelindjen Vigani... 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi