Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Njeriu me humor

prej Wed 7 Jul 2010 - 15:55
Message reputation : 100% (1 vote)
C`fare mendimi keni për personat qe kanë humor?
Ndiheni mirë ne shoqërinë e tyre?
Ju bezdis ndërhyrja me humor ne çështje seriose apo e konsideroni pozitive një nderhyrje te tillë?
Mendoni se dhe humori duhet te këtë një kufi?
Mund te cilesohet një humor i tepruar, budallallek?
A mund te quhen personat me humor, karikatura te shijes se mirë?


Njeriu me humor   Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Njeriu me humor

prej Mon 7 Feb 2011 - 17:23
Message reputation : 100% (1 vote)

C`fare mendimi keni për personat qe kanë humor?
Ndiheni mirë ne shoqërinë e tyre?
Ju bezdis ndërhyrja me humor ne çështje seriose apo e konsideroni pozitive një nderhyrje te tillë?
Mendoni se dhe humori duhet te këtë një kufi?
Mund te cilesohet një humor i tepruar, budallallek?
A mund te quhen personat me humor, karikatura te shijes se mirë?


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Njeriu me humor

prej Tue 8 Feb 2011 - 19:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Pergjithesisht nuk kam qene edhe aq shume e terhequr nga njerezit me shume humor, pasi ne disa raste ky humor, shpesh here i tepruar, merr trajtat e banalitetit dhe cdo gje tingellon jo shume e kendeshme per tu degjuar, por cuditerisht nje pjese jo e vogel e shoqerise sime, pavaresisht se me shume humor, sikur kane arritur te kufizojne humorin disi ne raport me mua, e gjithe kjo sepse jo cdo shaka e pranoj.
Personat me shume humor, ka raste qe edhe ndihesh mire ne shoqerine e tyre, por kjo vetem per sa kohe qe humori nuk eshte pa kripe, ne cdo situate, me cdokend dhe ne cdo moment, pasi pervecse thjesht dikush ku mund te kalosh disa momente te kendeshme nuk besoj se do merrnin te tjera perkufizime dhe mbase thjesht do kufizoheshin vetem brenda kesaj kornize.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Njeriu me humor

prej Wed 9 Feb 2011 - 16:25
Njeriu me humor   1698836746


Njeriu me humor   6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Njeriu me humor

prej Wed 9 Feb 2011 - 16:34
Message reputation : 100% (1 vote)
luan po del jasht teme pa komentuar dicka... Wink

njeriu me humor mua personalisht me terheq esht me i afert di si te bej per vete nje shoqeri e ta sjell biseden ne ate menyre qe mos ve ne pozite te ngushte asnjeri..


Njeriu me humor   Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Njeriu me humor

prej Wed 9 Feb 2011 - 16:37
me pelqejne ne maksimum
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Njeriu me humor

prej Sat 26 Mar 2011 - 9:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Me sa di une personat qe kan sens humori jane tipa te ndjeshem edhe lendohen shume leht sepse nuk jan agresiva ,gjithmone jane te qeshur edhe po qajne edhe shume leht....
jane te shoqerueshem te kuptueshem edhe shume komunikativ veq nje her ju spjegon nje gje edhe kuptojne menje her shume shpejt jane shume te prekshem po i lendove nje her kur inatosen ska gje ne bote qe i kthen mbrapsht kane inatin e madh kur marrin inat dike ska kush qe i kthen prap te flas me ate person qe ka marr inat jane pak koke fort po jane shume te mire....po u sjelle pak mire mundohen ta kthejne dy fishin me te mire...me te mire ju han zemren me te mire i rrezon ne dy gjunje....
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Njeriu me humor

prej Sat 26 Mar 2011 - 11:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Shum e vertet kjo qe tha shpejtimi por problem i tyre eshte se edhe kur thon dicka seriozisht te tjeret e marin si shaka dhe fillojn e qeshin gje qe i ben ata te ndihen keq. Ne pergjithesi jan tipa te lezecem, din te kthejn cdo gje ne humor.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Njeriu me humor

prej Mon 28 Mar 2011 - 8:38
Message reputation : 100% (1 vote)
ak-47 shkruajti:Shum e vertet kjo qe tha shpejtimi por problem i tyre eshte se edhe kur thon dicka seriozisht te tjeret e marin si shaka dhe fillojn e qeshin gje qe i ben ata te ndihen keq. Ne pergjithesi jan tipa te lezecem, din te kthejn cdo gje ne humor.
bravo vllacko ashtut eshte se edhe kete detaj harrova ta pemend me heret....
me duket se edhe ti je nje nder kesi tipa me sens te humorit qe i kupton shume mire....
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Njeriu me humor

prej Thu 8 Jun 2017 - 22:23
AnGeLiC shkruajti:luan po del jasht teme pa komentuar dicka... Wink

njeriu me humor mua personalisht me terheq esht me i afert di si te bej per vete nje shoqeri e ta sjell biseden ne ate menyre qe mos ve ne pozite te ngushte asnjeri..


...kaluan 6 vjet pa komentuar!

T'ju shihja edhe nje here si dikur...

Po ja se po komentoj se shume u vonova dhe me ke terheqe nje verejtje aq te embel sa ndihem fajtor...

-Njeriu me humor...

...humor = thumor (thember)

-E shikoni si hidhet thembra perpjete:  Njeriu me humor   2178555173

...e sqarova gjuhesisht, po edhe ju jeni pergjigje me vend.

Ndihem pak i merzitur, te me falni qe u shpreha kaq prere...


Njeriu me humor   6ds9w0
Sponsored content

default Re: Njeriu me humor

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi