Shko poshtë
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Sun 6 Mar 2011 - 8:52
Sa gjuhe te huaja flisni edhe di te shkruash po mendoj shkrim e lexim e komunikim?
une per vete di:
Anglisht (shkrim e lexim e komunukim)
Turqisht (shkrim e lexim e komunukim)
Serbe (shkrim e lexim e komunukim)(edhe ate verzionin dialektin cerilice)
spanjollisht e italisht e rusisht i perzije ngapak po shume pak i di sidomos rusishtja qe eshte e ngjajshme me Serbisht e kuptoj pak me mire...
edhe tani edhe nje muaj e gysem kam paraqit fakultetin per gjuhe gjermane se me pelqen...

po ju?
blodyboys
blodyboys
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 291
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : gramsh
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 18/02/2011

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Sun 6 Mar 2011 - 9:18
anglisht (shkrim lexim komunikim)
italisht(lexim komunikim shkrim)
spanjisht (lexim komunikim)te gjithe dine se une nuk ndalem ne kete jete
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Tue 10 May 2011 - 1:03
1 mirë...

3 çka...


Sa gjuhe te huaja flisni? 6ds9w0
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Tue 10 May 2011 - 1:18
English!

Gjermanisht e perziej nga pak Sa gjuhe te huaja flisni? 45550Product Image
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Tue 10 May 2011 - 1:59
pjes pjes anglisht italisht dhe do msoj sezben greqisht kte ver.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Wed 11 May 2011 - 22:02
Anglisht
Frengjisht
Greqisht
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Tue 2 Oct 2012 - 23:48
Dy gjuhe...


Sa gjuhe te huaja flisni? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Wed 3 Oct 2012 - 0:22
Shqip
Maqedonuishte.
Gjermanishte
Italishte.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Wed 3 Oct 2012 - 0:34
dy


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

prej Wed 3 Oct 2012 - 9:52
shume mire flas tre gjuh

Shqip
Greqisht
Anglisht
kurse Italisht kuptoj dhe flas pak
dhe frengjisht di pak


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sa gjuhe te huaja flisni? N
Sponsored content

default Re: Sa gjuhe te huaja flisni?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi