Shko poshtë
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 2 Feb 2010 - 16:20
First topic message reminder :

ehh me doli pune muaaa

Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:11
Lepurushi shkruajti:Mos ata sy mi ke si cilieta po dicka tjeter a e ke valle si cilieta Razz
haha epo tani qe ka bo paksim ballkoni..edhe kam ca gjera si ciljeta...
se kur ishte 2+2 snuk hic...hahahaha
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:12
Acife shkruajti:
Arvi shkruajti:me bo si interesante...te shofim njehere ado me gjene se kush jam...??? Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 721253

Nderro avatar me mire hahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746
shi kjo....jo mi se du me i stervit pak..te lodhen njeher si trregoj kaq shpejt.... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746

Hahaha stervitu po kujdes se edhe mua eshte stervitur dora duke bere ban hahahahahaha prandaj te them nderro avatar hahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:16
Luna shkruajti:Ti Bej vizit mikeshes simmmmmmm anesssssss !

Athua si do me pranoj thash?!Razz

Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 568197611 krt
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:17
Acife shkruajti:
Acife shkruajti:
Arvi shkruajti:me bo si interesante...te shofim njehere ado me gjene se kush jam...??? Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 721253

Nderro avatar me mire hahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746
shi kjo....jo mi se du me i stervit pak..te lodhen njeher si trregoj kaq shpejt.... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746

Hahaha stervitu po kujdes se edhe mua eshte stervitur dora duke bere ban hahahahahaha prandaj te them nderro avatar hahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746
hahha epo do ta mar si keshille...po e nderroj njeher...mbase i fus ne medime....ahhhaha
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:20
Befsh qejf shefice...i thash vetes Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2585209286 grrrr grrrr


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:22
Arj@na shkruajti:Befsh qejf shefice...i thash vetes Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2585209286 grrrr grrrr
epra..shi dreqi..smbahet si shefe...
a do na japesh nej autograf mi... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 721253
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:23
Qe do gjeja nuse Razz


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 31 Jan 2012 - 0:24
Arvi shkruajti:
Acife shkruajti:
Acife shkruajti:
Arvi shkruajti:me bo si interesante...te shofim njehere ado me gjene se kush jam...??? Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 721253

Nderro avatar me mire hahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746
shi kjo....jo mi se du me i stervit pak..te lodhen njeher si trregoj kaq shpejt.... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746

Hahaha stervitu po kujdes se edhe mua eshte stervitur dora duke bere ban hahahahahaha prandaj te them nderro avatar hahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746
hahha epo do ta mar si keshille...po e nderroj njeher...mbase i fus ne medime....ahhhaha

Hahahahaha mire bere po perseri duhet ta nderrosh se ketu i pelqejne te civilzuara shume hahahahahaha Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 15:20
Si do ja kaloj pasi nuk njoh asnje.


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 15:22
njohkam disa antare dale te shikoj nje here per sa koh do me njohin Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 3631317773


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Arvaniti
Arvaniti
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 157
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/04/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 15:22
Mu duk Harem
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 15:52
Ca dua ketu une aman Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2585209286 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1698836746

Harem c'do te thote? Rolling Eyes


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 15:54
Qenka forumi anes ky epo mire ta kethej nje cik permys un tani Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 721253 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 81192 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 81192


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:24
Me pasurue pak fjalorin shqip.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:25
Shoqeria e vertete nuk humb asnjehere


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Wed 11 Apr 2012 - 16:26
Kisha nje shoqe
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 10:48
kisha miq ne kte forum dhe thash do jem mire aty si ne shpin teme .....dhe ashtu doli dhe pse e baj kaj here lamsh Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 472225 :N


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 N
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 10:56
Se Di .. Dicka .. e forte me terhoqi edhe doli .. si e prisja Very Happy


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:37
pupupu oj nene oj nene cpo i hap pune vetes e do me gjej belaja me inatxhinjte grrrr


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:49
Aяjαиα shkruajti:pupupu oj nene oj nene cpo i hap pune vetes e do me gjej belaja me inatxhinjte grrrr

ja bane vetes naqe :N


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:53
Plasi e beri bam mbrem................ Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2585209286 aiii sa poshte mund te bie nje njeri e mos e kuptoje Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 320249


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 11:55
thjesht argetim biseda asgje me shume


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 12:00
Aяjαиα shkruajti:Plasi e beri bam mbrem................ Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2585209286 aiii sa poshte mund te bie nje njeri e mos e kuptoje Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 320249

ta kam than e ta tham prap miresia e qetesia gjithmone fitojne :N


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 12 Apr 2012 - 14:27
I hapa lufte vetes....... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2585209286 3#3# burlotoooooooo :;shkr: :;shkr:


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Tue 15 May 2012 - 19:56
te kaloj kohen


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Mon 11 Feb 2013 - 3:54
Emrin e paska interesant Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Bar_glitter_crown_bar
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Mon 11 Feb 2013 - 3:58
Kacurrelja Labe shkruajti:njohkam disa antare dale te shikoj nje here per sa koh do me njohin Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 3631317773


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 13:49
mendimi im i pare qe u rregjistrova ne kete forum eshte per te kaluar pak kohe te dites duke hequr pak nga stresi ditor dhe kete mendoj se kane dhe shume anetar te tjere te forumit qe donin te argetoheshin dhe besoj se e nisem mbare deri sa erdhen disa mjekroshe qe filluan te na benin leksione feje pffff ata e shkaterruan kete forum na hoqen sensin e humorit derisa shume anetare duke pare qe ne kete forum me shume u bajatosen nga ato tema dhe u larguan (shpresoj jo perfundimisht) pasi e mbaruan misionin e tyre dhe mjekroshet u larguan(shpresoj te jene bere anetare te isis dhe te kene shkuar ne lufte per te mos u kthyer me kurre) mendoj qe forumi mund te rigjallerohet serish nqs hiqen temat e fese secili ta mbaje fene e vet per vete dhe te shkoje ne kishe apo xhami por ketu te kete humor kuriozitete debate
ky eshte mendimi im


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 18:34
Tja lyp Anes ?????
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 20:03
Mendoja se do te jemi si vellazur  dhe te rrespektohemi    por isha shum gabimDurrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 20:38
Tironci shkruajti:Tja lyp Anes ?????
lere anen se te erdha aty ne usa ku je okkkk Merzitur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:33
Te behesha pronare forumi se ta lypin me shume djemte!! kyyyy grrrr grrrr grrrr

Asnje lidhje e kisha me keta te dy siper mos ma merrni seriozisht! Very Happy


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:35
AnGeLiC shkruajti:Te behesha pronare forumi se ta lypin me shume djemte!! kyyyy grrrr grrrr grrrr

Asnje lidhje e kisha me keta te dy siper mos ma merrni seriozisht! Very Happy
sa mire bere qe e the qe do te kesh vetem me keto dy djemte 
me mire do ishe te thoje vetem per mua Very Happy


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:39
Epo tashi gjynah ta le njerin me koke menjan se cun i ri kyyyy ne mp dihet qe vetem me ty grrrr grrrr


Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:40
Avash ju avash...se skam lo gjo mangut une ta merrni juve... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2421821043


Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:40
AnGeLiC shkruajti:Epo tashi gjynah ta le njerin me koke menjan se cun i ri kyyyy  ne mp dihet qe vetem me ty grrrr grrrr
ok ok ne forum  ne tre ndersa diku tjeter vetem me mua okkk ggg


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:41
i panjohur shkruajti:Avash ju avash...se skam lo gjo mangut une ta merrni juve... Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 2421821043
je vone cimo ka maru ai muhabet e kam kry une hahaha


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:43
hahahaha je kujtu si kofini pas te vjelave kacurrels hahahaha


Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:44
i panjohur shkruajti:hahahaha je kujtu si kofini pas te vjelave kacurrels hahahaha
po ca ti bej atyre mjekrrioshave qe na e shpifen forumin   e loexove shkrimin tim te mesiperm po ne kete teme nqs jo lexoje


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

prej Thu 13 Nov 2014 - 23:47
E lexova Viso,ke te drejte...por seshte vetem ai problemi??????


Sponsored content

default Re: Mendimi i pare kur u regjistruat ne forumm

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi