Shko poshtë
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Thu 17 Mar 2011 - 23:42
Message reputation : 0% (1 vote)
First topic message reminder :

Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 552763


-------------------------------


une po degjoj: "N'qytetin Tem" nga Dj Flown'Qytetin tem asnjoni prej neve kurr nuk flen,

gjith e bojna t'njejtin sen,

edhe sillum, sillum, sillum, sillum.
Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 81192 Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 81192Product Image

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Fri 16 Mar 2012 - 23:59
Moj bjondine lajkatare
ti s'ma varre fare
jam i varfer ndaj s'me do
se une nuk kam pare x2

Por nje zemer qe te do
Vlen me shum se nje milion
Kam shtepin moj pa ηati
ka per qiell kjo dashuri

Per ty zemra m'eshte thare
Kam nje vite moj pa te pare
Pare po te kisha pare
do me vije si dele manare x2

Moj bjondine lajkatare
ti s'ma varre fare
jam i varfer ndaj s'me do
se une nuk kam pare

Por nje zemer qe te do
vlen me shume se nje milion
Kam shtepin moj pa ηati
ka per qiell kjo dashuri

Per ty zemra m'eshte thare
Kam nje vite moj pa te pare
Pare po te kisha pare
do me vije si dele manare x3


Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Fri 23 Mar 2012 - 17:25
Did some tracks on the birds...
Irv - Gotti know I'ma murderer,
Half these niggas beefin' with me,
I never heard of them,
If I was the old me I would murda them
Matter fact, if I was the old me - I would Curtis them,

You look like you're in another world
But I can read your mind
How can you be so far away
Lying by my side


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 Zemer beats for ALLAH
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Fri 23 Mar 2012 - 17:27
Perkedhel kohen pa ty
Me mir vetem, se te dy
Trembem te te shoh te sy
Si u lodhe ti me mua,
Sa sekonda te mjaftuan per ti
thene dikujt te dua.

Ref:
TE urrej se te dua
ska me paqe per mua
nuk kam shpirt andaj po vuaj
e ndjej trupin tim te huaj
Te urrej se te dua ska me
paqe per mua dhe kur zemra te ndaloj
kethema shpirtin e te shkooj..

Ne nisem nje rruge tjeter
mbeta histori e vjeter
per ty isha dhe jam teper.
valixhet ca kujtime vetem une
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Wed 4 Apr 2012 - 16:04
2PAC FEAT ELISSA AHLA DONYA

Could it be my destiny to be lonely?
And checkin for these hoochies that be on me cause they phony
But you was different -- I got no need to be suspicious
Cause I can tell -- my life with you would be delicious
The way you lick your lips and shake your hips got me addicted
I'm sittin here hoping that we can find some way to kick it
Even though I got your digits gotta struggle to resist it
Slowly advance when its my chance not to miss it
You blow me kisses


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 Zemer beats for ALLAH
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Wed 4 Apr 2012 - 17:16
Më prit atje,
Pritëm edhe pak
Të na bashkohet dhe hëna.
Më prit atje,
TI pritëm edhe pak
Që të pikturojmë jetët tona


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Tue 17 Apr 2012 - 0:06
I rrethekum n'kater qoshe jom me një qiri po bon drit
A thu more allah kur do t'vjen ma ajo dit
Se meta vet e po eci rruges shkret
Po kerkush mo nuk pom njeh se u plaka n'ket gurbet
Se jom jetim jeten n'vetmi pe shijoj
Po qka vjen prej zotit me plot zemer pe pranoj
Se drita mu bo terr kejt that mka met shpija
E naten jom pa gjum po i qaj hallet e mija
Apet pa ty me lot ne sy m'kaloj pranvera
Ato kujtimet tona u zhduken e i murr era


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 Zemer beats for ALLAH
avatar
Locaa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 415
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika dhe Leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kosove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/03/2012

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Tue 17 Apr 2012 - 12:59
Toni Braxton - Un-Break My Heart....
Don't leave me in all this pain
Don't leave me out in the rain
Come back and bring back my smile
Come and take these tears away
I need your arms to hold me now...


Do tè jesh i lodhur, ke gjithè ditèn qè ecèn nè kokèn time.....!!!
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Thu 26 Apr 2012 - 18:31
Ain't no lie I miss you, too,
if ever you should fall,
I be there just for you,
I love you.


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 Zemer beats for ALLAH
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Wed 2 May 2012 - 10:13
Won't tell anybody how you turn my world around
I won't tell anyone how your voice is my favourite sound
Won't tell anybody
Won't tell anybody
They want to see us fall
They want to see us fall

I don't need a parachute
Baby, if I've got you
Baby, if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down, down, down
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Thu 17 May 2012 - 18:08
Για τις παλιές αγάπες μη μιλάς
στα πιο μεγάλα θέλω κάνουν πίσω
δεν άντεξαν μαζί και χάθηκαν μακριά
κρύφτηκαν στις σπηλιές χαμένων παραδείσων....
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Thu 17 May 2012 - 21:56
..Αυτή είναι η μοίρα μας..Ο ένας να ξεχάσει τον άλλον ..Δεν έχει νόημα να με θυμάσαι και να πονάς ..Τελειώσαμε εμείς οι δυο μάτια μου ..Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν ..1μισυ χρόνο είμαστε χώρια ..Τίποτα δεν έχει αλλάξει μέσα μου ..Σίγουρα όμως δεν μπορώ πια να είμαι πλάι σου ..Πρόσεχε τον εαυτό σου ..Μ' έμαθες να σε νοιάζομαι κι αυτό δεν αλλάζει..Όταν δίνομαι κάπου δίνομαι ολοκληρωτικά ..Ελπίζω να βρεθεί κάποιος που θα νιώσει την δύναμη της ψυχής μου..Εσύ δεν ήσουν αυτός..Να είσαι πάντα καλά..
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Thu 17 May 2012 - 23:39
un te harroj por ti se di a mundesh, nuk po te kerkoj se nuk po me duhesh nuk ja vlen te mendoj per ty kush ka faj ti vet e di.....


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Fri 22 Mar 2013 - 22:07
Amore mio mi manchi da morire scusa se ti ho fatto soffrire oggi che non sei qui con me voglio essere vicino a te ___ Pietro B. - Scusa mi - Du bist mein lebenProduct Image
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Sun 24 Mar 2013 - 6:50
mr elvis freedom
Sa mijera te rinj, Po dergjen neper burgje sot
Te mbyllur fort mbas hekurash
Ne lageshtire e ne te ftoht
Te vrazhde neper fytyra, dhe pik gjaku su shikon
THone se shpresa vdes e fundit, Ndaj tek shpresa ata shpresojne
NJenga nje , Ditet, Muajt, Vitet
Ato numerojne
Mezi presin, Qe drita e diellit, Fytyrat tua ngrohe
Te marrin ajer te paster , Qe mushkrijte tu funksionojne
Te ngrejne dhe duart nga qielli
Freedom , Freedom, Vec kerkojne ...... Ref

I Want , I Want ,I want Freedom
I Want , I Want ,I want Freedom
I Want , I Want ,I want Freedom
I Want , I Want ,I want Freedom
I Want , I Want ,I want Freedom


Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Tue 26 Mar 2013 - 14:44
Sa m'pelqen ti,
Une s'dita te ta tregoja,
per restin e jetes time,
me ty do ta kaloja...Product Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Fri 29 Mar 2013 - 13:00
Me flokë të lagur
me sy të plakur
Ecën në shi

Me ëndrrën fikur
Shpres' e arratisur
Ti ecën në shi

Sytë e tu nuk qajnë
Lotët janë tharë
Vajzë e plakur
Ti ecën në shi .

Natën zgjove
Kur ti thirre
Dëshpërimi
Nuk ka kuptim .

Merrni arin
e kësaj bote
dhe më ktheni
e prapë rininë .


Aleksander Gjoka -Ecen ne shi


Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Wed 17 Apr 2013 - 0:16
'... What hurts the most, was being so close. And havin' so much to say, and watchin' you walk away...' : ( : (Product Image
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Wed 8 May 2013 - 0:00
Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kjur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...


me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
un me ty jam
un me ty jam


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

prej Wed 8 May 2013 - 0:40
QINGJI I VOGËL (teksti dhe kompozitor) ZEF LEKAQingji vogel rri mendueshëm be ,be ban pse me flet ashtu trishtueshëm be, be, be .
Ref:Qingji vogel rri menushem be, be, ban. Pse më flet ashtu trishtueshëm be, be be.
Eja, eja bashkë në arë tring, tring ,tring, Unë mbledh lule ti ha barë tring tring tring
Ref .Eja ,eja bashkë në arë tring, tring, tring.Unë mbledh lule ti ha barë tring, tring ,tring .
Qingji dhe Fatosi deshtën be,be ban. Shoktë e mi në tufë janë mbledhur be,be,be!
Ref; Qingji dhe Fatosi deshtën be,be,ban! Shoktë e mi në tufë janë mbledhur be,be,be!
Unë i vetëm u mërzita tring,tring,tring.Dogji fjala u mërzita tring,tring,tring!
Unë i vetëm u mërzita tring,tring, tring. Dogji fjala u mërzita tring,tring,tring!
Baba tash më ka premtue qingji im,në kopera ti me të çue qingji im.
Ref; Baba tash më ka premtue qengji im,në kopera ti me të çue qingji im.
Do të jemë bareshë e fshatit tring,tring,tring.Do kullos brigje shpati tring,tring,tring!
Do të jemë bareshë e fshatit tring,tring,tring,do kullosë brigje shpati tring,tring,tring!.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Sponsored content

default Re: Shkruani nje pjese te tekstit nga kenga qe po degjoni tani!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi