Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Si përfundim...

prej Wed 30 Mar 2011 - 16:41
Si përfundim, çka...


Si përfundim... 6ds9w0
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Si përfundim...

prej Wed 30 Mar 2011 - 16:55
Message reputation : 100% (1 vote)
si perfundim koha tregon realitetin me kalimin e kohes gjdo genjeshter del ne shesh.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Wed 30 Mar 2011 - 17:48
Nè Kètè Jetè . . . Mèso Tè Luash . . . Ose . . . Do Tè Jenè Tè Tjerèt Qè Do Tè Luajnè Me Ty . . .
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Si përfundim...

prej Wed 30 Mar 2011 - 19:27
Berti shkruajti:Nè Kètè Jetè . . . Mèso Tè Luash . . . Ose . . . Do Tè Jenè Tè Tjerèt Qè Do Tè Luajnè Me Ty . . .
sa mire qe e thua vllacko....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Wed 30 Mar 2011 - 19:29
Kur zoti tha: te bashkohen 2 zemra,un e ti ram brenda.
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 9:57
Si perfundim...gjerat e bukura rralle ndodhin....
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 20:41
Si përfundim nuk ka harrim fjala kujtim...


Si përfundim... 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 20:56
Message reputation : 100% (1 vote)
si perfundim te gjith jem njerz vellaqer shqiptar dhe kem obligim te rrespektohemi si vellazerAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:22
Si perfundim, erdha dhe do vi gjithmon.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:23
mire se vjen ti
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:36
si perfundim sgjej kohe une


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:38
Si perfundim, duhet me rraf iher kete lart u pa puna. Si përfundim... 45550
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:41
si perfundim hyra e une Very Happy
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:42
Si perfundim kemi ik per shele.... Si përfundim... 552763


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:44
si perfundim paske ik ti se ne mire jena lol Si përfundim... 552763
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:47
Si perfundim dhe ti mbas meje , dhe kshu te gjith me radh e me radd. Si përfundim... 322547


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:49
Si perfundim mbeti ky lart shejtan e hajt. Si përfundim... 45550
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:50
cdo njeri e nxjerr koken
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:51
si perfundim leshi ku mbeti qe te veme Si përfundim... 1698836746
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 21:58
sjellja e ben njeriun
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 22:38
si perfundim e xhestet miku im
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 22:39
natyrisht
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 22:41
si perfundim po shkoj une se pret burri dark gjithsesi me behet qejfi qe je dakort :drunken:
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Thu 31 Mar 2011 - 22:42
ajde naten dhe ti
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si përfundim...

prej Fri 1 Apr 2011 - 0:44
si perfundim e ti ike


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Si përfundim...

prej Fri 1 Apr 2011 - 15:54
...e di ti. Si përfundim... 322547


Si përfundim... 6ds9w0
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Si përfundim...

prej Fri 1 Apr 2011 - 16:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Si perfundim bota rrotullohet, gjerat vertiteten, ngjyrat diku theksohen dhe diku zbehen, por......jo cdokush e sheh dhe jo cdokush e ndjen!


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Fri 1 Apr 2011 - 21:34
Kujto Vetem Dicka Te Gjithe ja kan Nisur Nga Zero Dikur.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si përfundim...

prej Fri 1 Apr 2011 - 21:50
si perfudim une per askon nuk mbaj inatAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si përfundim...

prej Fri 1 Apr 2011 - 21:53
si perfundim gjeta pak kohe te ulem ketu e te shoqerohem pak me ju si e te qetesoj pak nervat e dites se kacurrel me jan bere sot


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 19:20
Sa me lehte qe derdhen lotet aq me veshtire thahen.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 20:08
si perfundim Ina esht aktive e meriton nje grade me lart Si përfundim... 432899


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 20:09
flm shume per graden po nqs se nuk e meritoj ska fare problem gjithsesi :drunken: per ty
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 20:48
Urime Ina per graden, suksese me tej


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 20:50
Urime Ina per graden Crying or Very sad
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 20:54
Si përfundim këngën më magjike e kam kujtim prej Inës...blume_018


Si përfundim... 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si përfundim...

prej Sun 3 Apr 2011 - 21:02
si perfundim gjeta pak kohe une


Si përfundim... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Tue 5 Apr 2011 - 16:11
Cdo fillim i bukur ka nje fund te hidhur.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si përfundim...

prej Tue 5 Apr 2011 - 16:13
fatit si dihetAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Si përfundim...

prej Tue 5 Apr 2011 - 16:15
Ne jete, ashtu si në shah, i shohim gabimet tona vetëm atëherë, kur ato i shfrytëzon tjetri.
Sponsored content

default Re: Si përfundim...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi