Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Arbnor
Arbnor
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 218
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/03/2011

default Dashuri e vertete do te thote...

prej Sat 9 Apr 2011 - 13:25
Nje djale dhe nje vjaze ishin duke ecur me motorr me 150 km/h:
Vajza: Ngadalesoje shpejtesine, po ecim shume shpejt. Kam frike! E s'dua qe te ndogje gje!
Djali:Ec tani,mos u merakos.E di se cfare po bej.A nk je duke u kenaqur
Vajza:jo......te lutem ndalo.Kam shume frike
Djali:Atehere me thuaj qe me dashuron!
Vajza:Te duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua! Tani te lutem ngadaleso!
Djali:Me perqafo!
VajzA e perqafon.
Djali: a mund me te ndihmosh? ma hiq kaskesn se sjam rehat.Vendose ti.

te nesermen ne gazete:
"Nje motorr ka pesuar aksident si pasoje e e prishjes se frenave.U gjenden dy persona por vetem njeri mbijetoi"(dmth vajza)

e ver8 eshte se.............
pergjat rruge djali e kuptoi qe ishin prishur frenat por nk donte qe vajza ta merrte vesh.Degjoi per te fundit here nga ajo qe donte dhe e perqafoi.I vuri kasken e vete qe ajo te mbijetonte megjithese kjo gje do te thoshte vdekje per te. ( kjo his. eshte e ver8)
...........................................................................................................................................Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sat 25 Jun 2011 - 21:16
...shumë gjëra.


Dashuri e vertete do te thote... 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sat 25 Jun 2011 - 21:21
dashuri e vertete do te thote...


te dashurosh pa pyetur per asgje,te besh cdo cmenduri per te pa menduar se neser mund te zhgenjehesh,te shpresosh qe ai/ajo do te jete prane teje ne cdo sek te jetes,mos kesh turp ti thuash qe nuk rri dot pa te...
Te perballesh me cdo person qe kerkon te duket se po te ndihmon sadopak...e te jep keshilla te kunderta me ate cka po vepron ti....Te hutohesh per nje moment e te kesh turp kur te te puthin...Dashuri e vertete eshte kur mendja dhe zemra thone te njejten gje...Kur mendon se do ta duash per jet,kur besimin e madh e mban ne shpirt,dhe fuqin e shpirtit ke deshir qe tia falesh qe ta besh te lumtur per gjat gjith jetes...
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Thu 30 Jun 2011 - 23:25
kur ke nevoje per te e qe smund te jetosh pa te....Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Fri 1 Jul 2011 - 0:05
Arbnor shkruajti:Nje djale dhe nje vjaze ishin duke ecur me motorr me 150 km/h:
Vajza: Ngadalesoje shpejtesine, po ecim shume shpejt. Kam frike! E s'dua qe te ndogje gje!
Djali:Ec tani,mos u merakos.E di se cfare po bej.A nk je duke u kenaqur
Vajza:jo......te lutem ndalo.Kam shume frike
Djali:Atehere me thuaj qe me dashuron!
Vajza:Te duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua! Tani te lutem ngadaleso!
Djali:Me perqafo!
VajzA e perqafon.
Djali: a mund me te ndihmosh? ma hiq kaskesn se sjam rehat.Vendose ti.

te nesermen ne gazete:
"Nje motorr ka pesuar aksident si pasoje e e prishjes se frenave.U gjenden dy persona por vetem njeri mbijetoi"(dmth vajza)

e ver8 eshte se.............
pergjat rruge djali e kuptoi qe ishin prishur frenat por nk donte qe vajza ta merrte vesh.Degjoi per te fundit here nga ajo qe donte dhe e perqafoi.I vuri kasken e vete qe ajo te mbijetonte megjithese kjo gje do te thoshte vdekje per te. ( kjo his. eshte e ver8)
...........................................................................................................................................
Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 Dashuri e vertete do te thote... 482245 a ka njerez te tille sot
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sat 2 Jul 2011 - 19:50
Message reputation : 100% (2 votes)
Nje nder historite me te bukura ne bote!

Dashuria e vertete do te thote: { Kur te don dhe e don,kur shkruani poezi per njeri tjeterin,kur kaloni ore te tera ne telefon pa thene asnje fjale te vetmen,duke diseduar tere naten,duke qeshur,duke shetitur dore per dore,duke perkrahur njeri tjeterin,duke qene aty kur ke nevoje,duke te ngritur kur rrezohesh,kur qan ti fshij lotet,kur urren te te dashuroje,kur mendon per ty,kur te telefonon dhe te pyet a ke ngrene? Kur ti qan,ai/ajo qan..kur te therret edhe nese e fyen,edhe nese e fik celularin,kur enderroni per nje jete te lumturu bashke,kur bini dakord,kur ngaterroheni me njeri tjeterin...kur beni dashuri dhe ndjeni dashu} !


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Dashuri e vertete do te thote... 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Dashuri e vertete do te thote... 674939

CARPE-DIEM!
Dashuri e vertete do te thote... 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sat 2 Jul 2011 - 21:40
Nuk e gziston dashuri e vertete ne ditet e sotme !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sat 2 Jul 2011 - 21:41
nuk ekziston jo,,,fatkeqesisht
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sun 3 Jul 2011 - 3:49
Ekziston, po mos dilni nga tema... Dashuri e vertete do te thote... 322547

Dashuri e vërtetë do të thotë ''qëllim''.


Dashuri e vertete do te thote... 6ds9w0
Filozofja
Filozofja
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 66
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne zemren e Filozofit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sun 3 Jul 2011 - 21:09
Dashuria e vertet eshte ajo kur dy persona sakrifikojne deshirat dhe nevojat e tyre per njeri tjertin..!


Dashuria lind,jeton dhe vdes ne syte e njeriut!! Dashuri e vertete do te thote... 867101


FILOzOFI VETEM I IMI!! Dashuri e vertete do te thote... 3986225899
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Sun 3 Jul 2011 - 21:11
dashuri e vertete do te thote...


te dashurosh pa pyetur per asgje,te besh cdo cmenduri per te pa menduar se neser mund te zhgenjehesh,te shpresosh qe ai/ajo do te jete prane teje ne cdo sek te jetes,mos kesh turp ti thuash qe nuk rri dot pa te...
Te perballesh me cdo person qe kerkon te duket se po te ndihmon sadopak...e te jep keshilla te kunderta me ate cka po vepron ti....Te hutohesh per nje moment e te kesh turp kur te te puthin...Dashuri e vertete eshte kur mendja dhe zemra thone te njejten gje...Kur mendon se do ta duash per jet,kur besimin e madh e mban ne shpirt,dhe fuqin e shpirtit ke deshir qe tia falesh qe ta besh te lumtur per gjat gjith jetes...
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 10:30
dashuri e vertet eshte kur e ndih veten mir me ty
si me kan mbret
nuk me len te qet
kur zemra fillon e rrah pa ndal pa leshuar e then asnje fjal
aty kur syt vazhdojn ty te veshtrojn e buzet veq nje puthje nga ti e deshirojn
aty kur dora doren e shtrengon dhe me fjal te embla zemren ta pushton
aty ku me zerin e leht qe te flas zemren ty ta qes perjasht
aty kur ty gjithqka te plotesohet veq deshira qe sjam me ty i gjith trupi yt pesh te qohet
dashuria e vertet me kemb e duar te erqeth
nje minut nuk ndihesh i qet nese nuk e ke pran ate qe e do me prek
un e quaj dashuri ate qe zemra e pranon ne shpi
aty brenda kur ngadal em flet
e me thot se te kam jet
me veshtron e smi qkap syt
asaj i them une drit
qdo individ e ka ket dashuri edhe une edhe ti
dashuria esht nje fenomen qe na ben syt te na shkelqejn
e bukur e embel pa dallim ilaq per shpirt e per zemer gzim

dashuria te gjitha i tejkalon krejt mvaret nga personi se sa esht ne gjendje te dashuron......Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 11:24
respektim ne maximum i ndjenjave ..............


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 12:46
E para eshte me teper aventure
E dyta eshte afatgjate.................................une jam per te dyten, shinat e trenit njehere shtrohen jo 100 here . kam kete mendim sepse eshte me mire qe ne dashuri te mos konsumohen te gjitha etapat e saj menjehere pasi ne te kundert do te conte ne merzitje ose monotoni ne lidhje.
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 13:01
Te jesh pjes e asaj qe deshiron qe te bjer e flej e qet ne duart e tua


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 13:24
he re sa poete e filozofe me jeni ber,skam cte shtoj une i keni then te gjitha ju Dashuri e vertete do te thote... 322547


Dashuri e vertete do te thote... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kajo
Kajo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1050
<b>Hobi</b> Hobi : leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kukës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 14:55
Message reputation : 100% (1 vote)
.......Dashuri e vertete do te thote.....atehere kur arrin te jesh i jashtezakonshem ne jete dhe madheshtor ne vdekje.........
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 15:50
baraspeshe ne ndjenja e ne komunikim


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 15:58
Gjithqka qfar shpirtit i pelqen eshte ajo qe si yllnesh ne syt e mi shkelqen


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:00
te flasesh pa maska dhe doreza dhe te shfaqesh vetem fytyren qe ke


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:06
edhe ateher kur te tjeret te thojn se nuk ke te drejt e ti e dij se ke dashuri te sinqert


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:08
ndjenje e paster dhe sakrifice


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:10
diqka e matur me koh dhe e dhuruar nga zemra


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Fri 25 May 2012 - 21:04
Atehere kur primar behet tjetri e nuk egziston ego-ja..!Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Fri 25 May 2012 - 21:14
dashuria e vertet do te thot: te kesh dikend afer dhe mos ngopesh asnjher duke e par,qe mos lodhesh asnjher duke e mbulur me komplimente...qe te mungon sapo mos ta kesh afer,qe ke besim te plot ne te...ecc...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Dashuri e vertete do te thote... Image
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 29 May 2012 - 16:40
Dashuri e vertete do te thote... Th
Dashuri e vertete do te thote... Eva


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Dashuri e vertete do te thote... N
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Tue 4 Mar 2014 - 12:28
Ti qendrosh pran per jete.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Wed 5 Mar 2014 - 22:03
Respekt .
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

prej Wed 5 Mar 2014 - 22:07
te duash dike mbi veten tende


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Dashuri e vertete do te thote...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi