Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 17 Apr 2011 - 21:23
First topic message reminder :

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486

Përshëndetje vëllezër dhe motra Kosovarë, ju dua fort... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 6 Sep 2012 - 16:20
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 18 Sep 2012 - 8:33
pershenetje te nderuar miq
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 Flowers-Glitters-41


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 N
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 18 Sep 2012 - 12:24
Pershendetje motra dhe vellezer nga Kosova.Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 KOSOVA


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
gentleman
gentleman
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 64
<b>Hobi</b> Hobi : gocat :)
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 23 Sep 2012 - 14:49
pershendetje oo kosovarce :)


God Bless America
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 22 Oct 2012 - 7:33
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 Mickey-Mouse-Hello

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 Bouquet-de-100-roses-oranges-2951-500


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 N
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 22 Oct 2012 - 14:35
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 1t7y1w
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 1 Nov 2012 - 11:45
Gjithe te mirat per ju... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 1142133834


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sat 8 Dec 2012 - 2:17
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 Logo-Tung-Kosova-Hello-Kosovo-300x152


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 11 Dec 2012 - 20:09
Luan_Valikardi shkruajti: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486

Përshëndetje vëllezër dhe motra Kosovarë, ju dua fort... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 573234

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 93318


:vuv:


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Wed 19 Dec 2012 - 15:21
Ne Kosove
me rreh kjo zemer
t'i bashkoje
trojet ky emer...

(E.J.K)


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Wed 19 Dec 2012 - 15:52
edhe une ndaje kete ndjesi
Kosova te behet Shqiperi
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 6 Jan 2013 - 15:39
Pershendetje...


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 24 Jan 2013 - 16:59
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 Logo-Tung-Kosova-Hello-Kosovo-300x152


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 24 Jan 2013 - 17:24
tung,mike caste te kendshme nga une kosovari
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 24 Jan 2013 - 18:07
I pershendes te gjith antaret nga Kosova

https://www.youtube.com/watch?v=DH182aLsVig
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 17 Feb 2013 - 19:00
pershendetje te gjithve dhe urime 5. VJETORI I PAVARSIS TE KOSOVES

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sat 2 Mar 2013 - 10:01
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 HelloFriendButterflyKitten


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 7 Apr 2013 - 21:52
mroma juveLulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 8 Apr 2013 - 15:44
Pershendetje te gjitheve Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 2336963486


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 8 Apr 2013 - 15:46
Te pershendes Lulebora,po neve nga Maqedonia a nuk na pershendet kush?


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 23 Apr 2013 - 17:16
Pershendetje, Pershendetje edhe nga une Kosovar haha


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Wed 10 Jul 2013 - 21:11
Persh ndetje per te gjithyBeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Wed 10 Jul 2013 - 23:03
Mbrema gjithve...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 11 Jul 2013 - 0:00
Unë do të shtoja këtu edhe ILIRIDËN,KOSOVËN LINDORE ,MALËSINË E MADHE DHE ÇAMËRINË.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 19 Nov 2013 - 11:48


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 6ds9w0
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sat 4 Jan 2014 - 8:38
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sat 4 Jan 2014 - 14:49
pershendetje te gjith Kosovarve kudo si janAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 9 Mar 2014 - 14:44
JU UROJ NJË DITË TË BUKUR

Shtruar kam sofren Dardane
kjo është tradita e baballarve
buk e krip e zemer të bardh,
besa besë , jemi shqiptar..

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... - Faqe 3 1488975_362574670548436_105306563_n
Sponsored content

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi