Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 106
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Teoria e Plotesimit

Wed 3 Feb 2010 - 13:03
Te sjelle me dhune apo te ardhur me deshiren tone, kjo eshte nje ceshtje qe nuk vihet ne plan te diskutimit. Pergjigjia ndaj kesaj pyetje eshte thjesht e sugjestionuar nga kapaciteti intelektual dhe pozicioni kulturor, moral dhe shoqeror ne kete jete. Gjithesesi e nisa kete paranteze per te shtruar nje teori qe mbase do tju duket pak absurde. Personi qe beson ne faktin qe shume gjera jane te shkruajtura dhe shume prej tyre jane te paracaktuara, dmth me pak fjale beson ne fat, do ti duket kjo teori ...Cfare mendoni ju pikerisht...!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi